Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátotok homofób lenne de neked van egy legjobb fiú barátod aki meleg?

Figyelt kérdés

Tegyül fel, hogy van egy barátod, akit hívjunk most Jocinak. És mondjuk egy több fős társaságba vagytok ahol feljön a melegekről szó, és ő azt mondaná ha tudná, hogy az egyik ismerőse b**i akkor azt úgy elát*ozná, hogy nem is kelne fel holnap.


Te ezután mindenki előtt leállítod, hogy miért, mit ártottak ő neki, ami után többen is beleszólnak, hogy "fúj már, mit véded azokat a dísz*uzikat" és ezután a legjobb barátnőimmel rögtön elkezdtük őket védeni. Órára küldtek minket, ezutan nem is volt róla szó, de suli után a barátoddal megint feljött a téma és addig-addig ment a szóváltás amíg csúnyán összenem vesztetek.


És nektek lenne egy legjobb fiú barátotok aki meleg. Több éve "küzdene" magával, próbálja titkolni, (ami megjegyzem sikerül is neki) de soha nem tudta eddig elfogadni magát mióta rájött. Három éve tudomása van erről, hogy ő "más". A meleg barátom erről mit sem tud ő már nem volt ott mikor ez szóba jött, és nem is akarom neki elmondani.


A barátomra rászoltam, hogy ne nyilvánosan utálja a melegeket hanem csendben ami után azt mondta " Rendben bocsi, tényleg szemét voltam, de most már ne durcázz ez miatt".


Elmondjam a barátomnak, hogy azért ne mondja ezeket mert az ismerősöm az és ezzel engem is megbánt?



2017. szept. 11. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sok meleg barátom van, mondjuk én zsidó vagyok.

Én megmondanám neki.


Ezerszer előbb barátkozom amúgy is melegekkel, bárki bárkit mond, mint egy Katolikussal, aki gyerekeket ront meg--lásd Írország pedofil ügyeit.


Előbb mint egy némettel, akiknek 64%-a erősen antiszemita a mai napig, magyarul keresni valóm sincs köztük.


Vagy mint egy belgával akik manapság játsszák a liberálist, de közben több tízmillió afrikait öltek meg még a múlt században is sikerült csupaszra rabolniuk a kontinenst is...és még csak nem is bánják.


Szóval igen itt jönnének valahol a melegek bűnei is ugye???

Csakhogy aligha találok bármi komolyabbat vagy globálisat és még mi zsidók és 100-szor több bűnt követtünk el-palesztinokkal szemben legalábbis.


A melegek a valóságban IGAZÁBÓL érzékeny és komoly emberek, akik ezt titkolják is.

Azért nem tudja a barátod sem elfogadni magát, mert kishitűek és elnyomottak, nem mondhatja ki nyíltan így retteg belül.

Ha ezt megérted, akkor el fogod mondani, kiállsz azért, hogy ne nyomják el őket többé!


Én nyíltan mindig megvédem a meleg barátaimat...ennyi :)

2017. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem segítettem amúgy, írj rám ha van kérdésed.


Egyébként manapság a legtöbb gyűlöletet Oroszországban kapják, ott ahol a legtöbb művész, zeneszerző, író, tudós szinte mind meleg volt az arany időkben.

Van valami elvetemült abban, amikor a Hattyúk tavából 100. alkalommal is vagyonokat keres a kormány reklámokkal és terjesztéssel, s utána sörösüvegeket vernek szét a fejükön...

2017. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenképp meg akarom őt védeni de nem tudom hogy a barátommal való szóváltás után el-e mondjam ezt neki. A meleg barátom eddig csak nekem mondta el szülei senki se tudja és nem is szeretné ha megtudnák. Én is úgy jöttem rá és utána mondta el...
2017. szept. 11. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még olvass utána jobban is szerintem akkor, máshol.

Mert ha szülei nem tudják, így reakciójukat nem ismerve, ha ebből bármi lenne nem tudhatnátok a végkimenetelét.


Csak azért mondom, mert az emberek kiszámíthatatlanok.

Lehet, hogy most elmondod neki, hogy:

-Hé van egy meleg barátom és ezért kérlek meg arra, hogy ne beszélj erről...

Mert kiszámíthatatlan mi lesz, simán van aki ezután képes elterjeszteni.


Az aljasság és a gonoszság szinte végtelen, a melegek pedig a történelem legnagyobb áldozatai, miközben például Michelangelo is az volt, a szobrászat abszolút királya.


Szokták is mondani, hogy ő volt a kőbe zárt fájdalom alkotója.

Ha úgy látod, hogy jobb ha mindenféleképp nem derül ki ez a dolog semmilyen szinten, akkor ne szólj.


Sajnos idehaza semmiféle alkotmányos vagy törvényes jog nem védi a gyengébbeket.

Például a nőket sem a családi erőszaktól, semmi nem védi.

2017. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így jobban belegodolva nem fogom neki elmondani. Attól méghogy a barátom nem kell olyan dologról tudnia ami nem tartozik rá. Legalábbis szerintem.


A legjobb barátom szülei elfogadóak a melegséggel kapcsolatban, szóval velük nem lenne nagy gond, de azért még is benne van az a kis félő érzés, hogy mi van ha...


Nagyon, hogy is mondjam... A szívére veszi a dolgolat ami a melegséggével/melegséggel kapcsolatos.

2017. szept. 11. 16:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el, nem tartozik rá, főleg ha titkolja is a srác...
2017. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:
100%

Arról, hogy ki a meleg barátod, ne tudjon a pasid!!!

Több okból sem. A legfontosabb az az, hogy ez a barátod titka.

De 'Jocinak' mindenképp tudnia kéne arról, hogy neked van/vannak meleg barátod/barátaid, és ne mondjon rájuk semmi rosszat.

Sajnálom, hogy ezt mondom, de eddigi tapasztalataim alapján egy meleg barát többet ér, mint egy pasi. Nem tudom sajnos-e vagy sem, de ez van. (Ennek is annyi oka van, mint a csuda, de nem akarok belemenni, sietek)

2017. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Homofób személy nem lenne a barátom. Már a LEGELEJÉN tesztelem ha nem megy át, akkor mehet isten hírével.
2017. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!