Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem volna a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna a legjobb barátnőmbe?!

Figyelt kérdés

Mindig mikor egy fiúról kezd beszélni vagy kettesben marad vele féltékeny leszek de nem tudom miért mert eddig eszembe sem jutott,hogy esetleg tetszene nekem ez a lány vagy bármi ilyesmi..Mikor beszélgetünk facebookon gyakran átmegy a dolog flört-szagúba(de ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget mert tudom,hogy a fiúkat szereti)Most mit csinálnak?El kéne neki mondanom?(mi van ha nem beszelünk többet?)Vagy esetleg honnan tudhatnám meg,hogy ő mit érez?

17/L



2017. aug. 7. 22:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem attól is lehetsz féltékeny, hogy félsz, hogy a srác miatt hanyagol majd. A "flört" meg legjobb barátoknál előfordul. Szval nopara
2017. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra vagy féltékeny hogy a legjobb barátnődnek nem csak te leszel.

És ha összejön a fiúval akkor nem lesz rád annyi ideje.

Nem kell túl gondolni, majd kinövöd.

2017. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem picit birtokolni akarod, talán azért, mert kevés az önbizalmad, mert nagyon fontos neked,hogy valaki ennyire szeret. Tehát hogy több embert nem tudsz mondani, aki ennyire érezteti veled, hogy milyen jó, hogy barátok, nővérek vagytok. Szóval szerintem ez nem szerelem, csak nem akarod őt elveszíteni, nem akarsz lemaradni. Szóval nagyon ritkának találod, hogy valakinek ennyit jelentsél, ennyire számítsál neki, mert kicsi, alacsony az önbecslésed, és ezért azt akarod, hogy mindig melletted legyen; kicsit ilyen függő is lehettél talán tőle. Ezt a birtoklási vágyat, meg "kisajátítást" visszavonom, azt hiszem, tévedtem, még nem gondoltam át eléggé. Szóval neked kell, hogy szeressenek, nagyon nagy a szeretetigényed, és őtőle megkapod. Hogyha romantikus dolgokat ír neked, azokat valszeg csak poénból. Lehetséges, hogy azt bevallaná, hogy többet érez irántad. Amúgy lehetséges, hogy te látsz bele többet, te spilázod túl, te értelmezed kicsikét másképpen a mondanivalóját. Vagy esetleg te írogatsz ilyen flörtölgetőseket, mert kicsit összezavart, megzavart, hogy azt hitted, szerelmes lettél belé. Én nem gondolnám, hogy szerelmesek lennétek egymásba. Persze az ő szemszögéből még nem tudunk semmit, tehát esetleg ő lehet az beléd, de ha te nem nézted meg "

úgy", nem gondoltál rá úgy, csak felmerült benned a kérdés, hogy "mi van , ha esetleg ez szerelem?" akkor szerintem te nem vagy az belé. Ha nem tudod úgy konkrétan kijelenteni, hogy szerelmes vagy belé, akkor szerintem, ebben az esetben, nem vagy az. Mert akkor gondoltál is volna ilyeneket, hogy vonzódsz hozzá, meg vágysz rá. De előbb a szerelem kérdése merült fel benned, nem voltak ilyen "vonzódsz hozzá"-gondolataid. Szóval szerintem ez nem az.

2017. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,csak még az zavar össze hogy 2éve tetszett egy másik lány😅De jó biztos igazatok van
2017. aug. 7. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tudhatod ha kiprobalod.
2017. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Wow 3. Ezt nagyon összeszedted :D
2017. aug. 7. 23:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben mindig azon kapom magam hogy rá gondolok és el is tudnám képzelni magunkat ÚGY de végülis tényleg simán lehet hogy azok miatt amiket leírtatok
2017. aug. 7. 23:27
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem évekkel ezelőtt volt olyan, hogy egy boltban láttam egy eladó lányt, aki fiús volt. Azt vettem észre, hogy mindig figyelem és egészen bejön. Kicsit megrémültem, hogy esetleg kiderül, hogy leszbikus vagyok (nem mintha akkor megállna a világ, csak nyilván egy ilyen felismerés elég húzós lenne).

Hagytam a dolgot kiforrni magamban. Ekkor voltam 21 éves.

Most 32 vagyok. A kíváncsiság hajtott az évek során, és emiatt volt háromszor is lányokkal szexuális kapcsolatom. Minden volt, nem csak csók... Nem jártunk, csak szexeltünk.

És abszolút nem vagyok leszbikus. 7 éve vagyok kapcsolatban egy férfivel, és a nők eszembe se jutnak. Egyszerűen elmúlt.

Szerintem ne stresszelj rá. Ha valóban úgy érzed, hogy vonzanak a lányok, nők, akkor pedig próbáld ki velük, aztán rájössz, hogy tetszik-e vagy sem. Hol találsz hozzá partnert? Szerintem vannak homoszexuális társkereső felületek tiniknek is.

Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem tinédzser.

Ebben a korban ez teljesen normális. Mindenképpen próbálj meg fiúkkal is ismerkedni, mert szerintem egyelőre csak keresed magad.

2017. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges hogy az vagy, de semmi esetre ne mondd el neki, ha ő hetero. Utána csak kellemetlen lesz össze járnotok


/egy leszbikus 19 éves

2017. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani neki..a közös barátainknak sem😅
2017. aug. 11. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!