Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyon a friendzone-ban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon a friendzone-ban vagyok. és már elegem van ebből. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy lánynak nemrég elmondtam hogy mit érzek iránta, jó barátok voltunk azelött is. De azt mondta nem akar semmit. Abból meg hogy csak barátkozunk kezdd elegem lenni.. valakinek valami ötlete? Nem fogok rá írni de ha megkérdi miért nem akkor esetleg mit válaszoljak..
2017. szept. 12. 00:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy kezdd elegem lenni hogy már rosszul érzem magam ha barátkozunk, találkozunk.. én szeretnék vele barátkozni de nem megy és azt sem tudom mit akarok :/
2017. szept. 12. 00:21
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Engedd el, friendzonebol nincs kijutas
2017. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remek, hogy abba szeretnéd hagyni, hisz ez a helyes. Jól tetted hogy elmondtad, de ez most nem jött össze. Csak szakíts meg vele minden kapcsolatot, és lépj túl rajta, keress mást. Ha megkérdezi, akkor mondd meg neki, hogy te nem tudsz barátkozni vele tovább, ő pedig nem szeretne kapcsolatot, ezért nincs más opció, mint véget vetni a barátságnak, ennyi.
2017. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez tapasztalat, hogy így van, ahogy az előzőek írják. Egyébként meg kínzás. Lesz egy kis rossz időszak, míg túlteszed magad, de utána a szabadság érzete kárpótol.
2017. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ez jó :D És van is igazságalapja
2017. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat... úgy is veszem észre hogy mást szeret... csak a gond az hogy ezt így nem tudom miért nem bírja nekem elmondani.. nem leszünk ennyire jó barátok az biztos..
2017. szept. 12. 21:31
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele összeveszni mett kb mindennap találkoznom kell vele akaratom ellenére is... ha még valaki tud jó tippeket azokat elfogadom. A videót meg megnéztem és tényleg van igazságalapja..
2017. szept. 12. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Őt is idegesíti, nyugi. Hagyd, keress mást.

2017. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!