Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek friendzone-ban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek friendzone-ban vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
A fiú, aki miatt ez az egész zajlik, 19 éves és 1-2 éve barátok vagyunk, közös társaságból ismerjük egymást. 2-szer kavartunk, de sosem jártunk, mert nekem is bejött egy rendes kapcsolat és neki is. Mondhatni erős túlzással "barátság extrákkal". Mindketten mostanában szakítottunk az eddigi párunkkal, és az érzelmi dolgainkat egymással beszéltük meg. A társaság programjain is mindig együtt lógunk, sokkal de sokkal többet beszélünk, mint eddig, ez fel is tűnt a többieknek.Két barátnőm is mondta, hogy "csábosan" néz rám, és tuti bejövök neki, de ami meg ezellen szól, az az, hogy elmondta, hogy tetszett neki egy lány, akivel valami hülyeségen összebalhéztak, és vigasztalgattam, egy nappal később meg azt mondta, nem érdekli már az a csaj. (nem akarok a lelki szemetesláda kategóriába kerülni) Messengeren és Snapchaten is napi szinten kapcsolatban vagyunk de ez mellékes. A legközelebbi társasági program a hétvégén lesz (közös sörözés), és nem tudom, hogy álljak a sráchoz. Szerintetek? :)

2017. febr. 22. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Minek írtok ki ilyen hülye kérdéseket... Semmi értelme.
2017. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
találkozz vele kettesben, aztán legyél őszinte, szervezz valami randi szerűt :) ha mindig csak úgy taliztok, hogy nagy a társaság, az nagyon meg tudja ezt nehezíteni. Ha nem sikerül, maradhattok csak barátok
2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!