Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék egy lánnyal összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy lánnyal összejönni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Két-három éve egy lányról az osztályban kiderült, hogy szeretjük egymást. Kb. 2 hétig "jártunk" puszilkóztunk, meg minden. Egyszer azt írta, hogy nem szerelmes, mert kicsik vagyunk még ehhez, hasonlók. Akkor nem vettem komolyan. De most már tényleg szerelmes vagyok belé, mindig rá gondolok, meg dolgok. A lányok ugye hamarabb érnek, és ezért kicsit eltávolodtunk egymástól jött új osztálytás vele barátkoztam stb.


A lényeg szeretnék vele "összejönni", de nem merek, és szerintem bunkónak és beképzeltnek is gondol. Tudnátok valami tippet adni, hogy kicsit közeledni tudjak hozzá (jah igen és beszélni sem merek vele)? Illetve szerintetek 13-14 évesen el lehet egy kapcsolatot kezdeni?


Előre is köszi a válaszokat. :)



2017. szept. 14. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Azt hittem, hogy a kicsi alatt 13-14 éves kort értesz... Szerintem várj még egy pár évet, főleg, ha még közeledni sem mersz. Elég lesz akkor, ha megjön a bátorségod.
2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hat akkor csak megprobalok vele jobb kapcsolatba lenni. Egymashoz kozel lakunk, egyutt szoktunk hazajarni. Csak az a baj, hogy mas is szokott velunk jonni. Es igazabol nem vele felek beszelni, hanem masok elott felek.
2017. szept. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!