Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már úgy, hogy soha senki nem fog belétek szeretni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy emiatt még kár aggódni ilyen fiatalon, de sajnos nem igazán kedvelnek az emberek. Mondhatnám azt is, hogy egy barátom sincsen. Párkapcsolat terén pedig még semeddig nem jutottam el, és attól tartok nem is fogok. Nincs önbizalmam, nem merek nyitni mások felé, sokszor elég csendes vagyok, nem tudok viccelődni, nem vonz az új dolgok kipróbálása, néha lusta vagyok, gyakran túlgondolok dolgokat és általában elmondható, hogy sokat stresszelek. Ráadásul külsőre is maximum csak átlagos vagyok. Attól tartok, hogy az említett tulajdonságokkal esélyem sincs találni olyan fiút, aki szeretne és elfogadna.

2017. szept. 16. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most is
2017. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem sok iskolai barátnőm van, nyitott kedves lány vagyok és egy félénk fiúnál kezdtem el próbálkozni(nem tudom mennyi sikerrel), viszont az előző sulimban a fiúk rendszeresen bántottak fizikailag és szóban is, így ez eléggé aláásta az önmagamba vetett hitem.

Most viszont próbálok túllendülni ezen és új iskolában, tiszta lapokkal kezdeni mindent.


A kérdésre válaszolva:igen, egy csomószor, de talán most van egy halvány kis reménysugár arra, hogy belém szeret az a bizonyos fiú.

2017. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!