Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek úgy szakítás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy szakítás, hogy nektek csak az adott srác kell és más senki?

Figyelt kérdés
Ez elmulik? Es mikor?
2017. máj. 28. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,ez normális.

Elmúlik majd,az hogy mikor senki nem tudja.

Amikor már túl leszel az illetőn.

2017. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen éreztem, ez szerintem természetes. Szakításkor tudatosul az emberben, hogy elvesztette az embert aki a párja volt, akivel vannak közös emlékei, és aki az élete része volt. Ezt meg kell gyászolni és szép lassan elengedni. Nekem is hosszú idő után sikerült, minden nap egyre jobb lett, persze voltak rossz pillanataim, de tudtam hogy túl kell lépnem és hogy nem áldozhatom ennek a hátralévő életem, hogy ezt az embert sirassam.

Nem ugrottam bele párkapcsolatba egyhamar, megvártam azt míg elengedem a volt páromat teljesen, aztán jött egy másik ember akivel most teljesen boldog vagyok :) Szóval biztos hogy mindig jön valami jobb, nem szabad feladni.

25/N

2017. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp ilyen helyzetben vagyok.

Most úgy gondolom, sosem fog elmúlni. A korábbiakkal sosem volt ilyen. Könnyen továbbléptem.

2017. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!