Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha ellaposodott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ellaposodott a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Majdnem másfél éve vagyok együtt a barátommal.Mostanában a vitánk tárgya az, hogy kevésnek tartom, hogy három hetente találkozunk mert ő is sportol, én is sportolok meg persze itt van a tanulás.Ezt mind megértem de sokszor így odamondja nekem este nyolckor,hogy amúgy ma találkozhattunk volna.Van amikor flegmázik és nem értem miért.Kezdem úgy érezni, hogy már nem szeret úgy mint régen meg azt mondja sokat hisztizek pedig nem csak szükségem van rá meg arra, hogy kimutassa a szeretetét. Már nem tudom mit tegyek mindig próbálok megoldani mindent de nem jön össze.Mit tehetek szerintetek?Igaz fiatal vagyok még de ő az akit úgy érzem tényleg szeretem.Előre köszönöm a válaszokat.

15/L


2017. márc. 7. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
szeretek*
2017. márc. 7. 21:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén egyszer leültök és megbeszélitek. Ha nem változik semmi, akkor el kell gondolkozni azon ,hogy megéri-e szenvedni.
2017. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ő nem gondolja hogy bármi is elromlott volna szóval már beszéltünk erről
2017. márc. 7. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
azt kihagytam még, hogy ez pár hónapja kezdődött mikor elkezdett sportolni azelőtt minden szép volt
2017. márc. 7. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyha nem tudtok mindent megbeszélni, akkor az nem egy kapcsolat. Beszéltetek... ő nem úgy gondolja, ahogy te. Akkor változtass, ha elégedetlen vagy. Neked egy flegmázós srácra van szükséged, akivel csak 3 hetente találkozol? Sportolni se csak úgy lehet, hogy 3 hetente találkoztok :D
2017. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Náluk úgy van,hogy büntetést kap az aki nem jár edzésre pl plusz körök futása és ezt nem akarja. Meg amikor találkozunk minden rendben van jó kedvű stb.
2017. márc. 8. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha. Szal azért jár edzésre, hogy ne kapjon büntetést :D Ez aztán a sportszellem :D Így aztán tényleg van értelme sportolni.


- Sportolsz?

- Igen, teniszezek.

- Miért sportolsz?

- Azért, mert ha nem, akkor elfenekel az edzőbácsi az öltözőben.


Na akkor maradj ezzel a sráccal és találkozzatok 3 évente, nehogy elfenekeljék.

2017. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem csak azért úgyértettem azért nem hagy ki edzést
2017. márc. 9. 20:34
 9/9 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon szereti szóval...
2017. márc. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!