Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Resistor kérdése:

Teljesen beleszerettem egy idősebb lányba, de szerintem ő csak barátként kezel?

Figyelt kérdés
Amint fentebb leírtam beleszerettem egy 2 évvel idősebb lányba, de szerintem csak barátként kezel.. Miből tudnám kideríteni mit érez?

2017. szept. 18. 17:18
 1/6 CFB ***** válasza:

Na, én meg egy nálam 3 évvel fiatalabb srácba. 😂

Én megmondtam neki, hogy szeretem. Életemben először kB 2 hete találkoztam vele, utána 1 héttel megmondtam neki. Most várok. De viselkedése alapján vívódik. De az oka már más dolog. Az már másra nem tartozik :)

Udvarolj neki, és figyeld meg, hogy reagál. Vagy ami egyszerűbb, kérdezd körbe a baráti körét. De utana garantálan nem marad titok, hogy szereted.

2017. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálgatok majd udvarolni neki.. Amúgy már év eleje óta érzem :,D .. Amúgy baráti köreit azért nem akarom körbekérdezni mert a szalagavatójára felkért engem, már elkezdődtek a próbák stb.. Na azt akarom kihozni belőle, hogy kellemetlen lenne utána táncolni velem
2017. szept. 20. 20:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy év eleje, hogy január.. Nem szeptemberre gondolok.. :D
2017. szept. 20. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálok reakciókat kivenni de szerintem csak nagyon kedves velem.. :/ Messengeren szinte minden nap beszelgetek vele sajna suliban nem sokszor... De az az érdekes mással való reakciot nem látok tőle mint amikor velem találkozok... Lehet csak bebeszélrm magamnak és hülye vagyok de lehet nem :,D
2017. szept. 20. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan reakciot mint amikor velem találkozik*
2017. szept. 20. 20:50
 6/6 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Vannak akiknek a fiatalabbak jönnek be hidd el pl nekem is :D ezt máshogy nem nagyon tudod eldönteni mit érez csak ha elmondod neki te mit érzel bár igy mindenképp csak a szallagavató után mondd el. A jelekből nem tudod leszűrni mit érez mert félre lehet érteni nehéz elkülöniteni a barátságtól szóval mindenképp beszélj majd vele. Sok sikert!

2017. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!