Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók sztorik? Légyszíves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók sztorik? Légyszíves írjatok kort is:3 Szeretek ilyeneket olvasni

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt,de szeretek ilyeneket olvasni,tudom van egy csomó ilyen de írjatok nekem is:3

2017. szept. 19. 09:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehet gáz,de 12 éves vagyok:) De aranyosak ezek a történetek azért kértem,aranyosak vagy viccesek,esetleg lehet belőlük tanulni ezért,nem másért:)
2017. szept. 19. 16:15
 12/14 anonim válasza:
100%
Én 20 éves voltam. Volt egy ottalvós buli. Egész este együtt voltunk, aztán együtt is aludtunk, és este kicsit egymásnak estünk
2017. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

13.szülinapomon csókolóztam először az akkori barátommal

és az volt a vicces hogy kísért haza a barátom és apámék

háza előtt egyszer csak megfogta a derekam és magához húzott és megcsókolt nagyon jó volt azóta volt már pár barátom most 15 vagyok és azóta se tudom elfelejteni , miután megtörtént ez az egész mentem be a házba és láttam hogy apa végignézte az egészet aztán megbeszéltük és végül jól jöttem ki az egészből.

2017. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

én nekem az első csókom egy olyan fiuval volt volt akivel az elott nagyon rosszba voltam mer udvarolt nekem mar 2.5 eve es tobbszor hazakisert es egyszer butterflipbe mondta hogy megdobja kupakra es en mivel tudtam hogy ebben nagyon bena mondom ha sikerul adhat egy puszit es felcsillant a szeme rögtön hogy ezt muszaly megcsinalnia es elsore sikerult elosszor tiltakoztam de mikor hazakisert az ut felenel megallt hogy elgalab most had adjon puszit es belementem de meg mondogATtam hogy jaj muszaly jaj minek bal bla bla es akk mondta csukjam be a szemem es gondoljam azt hogy a zsombor csinalja ezt (o volt akkor az osztaly menoje) es becsuktam a szemem de nem kellett volna mer azonnyomba megfogta a nyakamat gyengeden magafeleforditott mar kezdtem kinyitni a szemem de addigra ajkai az enyeimre tapadtak behunytam a szemem es megfogtam a vallat . de ez csak elosszor egy hosszu szajra puszi volt aztan elhajolt ,latta hogy nagyon zavarba vagyok es lehajtottam a fejem. aztan az allamhoz rakta akezet hogy a fejemet felemelje hogy belenezhessen a szemembe es mikor latta hogy nem tiltakozom es kb 2 perce 10 cmre vagyok toles es a keze a derekamon es a nyakamon van nekem meg osszekulcsolva az o nyakan akkor adott elobb egy szajra puszit majd elkezdtett egyre jobban atmenni csokka de nem nyelves undiba hanem normaba es mikor befejeztuk elhajolt es mind2en az ut vegeig csondbe es zavara setaltunk de elköszönes keppen egy puszit nyomott az arcomra es azt mondta köszönöm es mindig varni fogom mikor csokolhatlak meg ujra .

azutan 2 hetig kb nem kisert haza de mikor ujra kazakisert szonelkul setaltunk mikor szembe fordultam hogy kinek mondta el megkerdezte hogy mit es en valaszkent megcsokoltam utana annyit mondtam ezt

es kesobb jarni kezdtunk es azota egyutt vagyunk


az elso csokom 15 eves koromba tortent es lassan 4 eve egyutt vagyunk

2017. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!