Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú-lány barátság! Vagy mégsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság! Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Egyik régi osztálytársam (fiú) vagy 4 évig folyamatosan kereste a társaságom, mindig mellém ült az órákon,odajött beszélgetni szünetben, többször összenézett velem ,sokan terjesztették is,hogy együtt vagyunk.A barátnőim is mondták,hogy látszik,hogy szeret engem. Egyszer karácsonyra (mivel engem húzott) verset is írt nekem,amiben írta,hogy szép vagyok, illetve a testemre is meg-megbámulta (pl. a melleimet). Az új suliban annyira érdeklődött utánam meg dicsért a tanáromnak, hogy az meg is jegyezte,hogy látja,hogy nagy rajongóm a fiú. Mikor összekaptunk valamin,akkor sírt. Szerintetek szerlmes lehetett belém?

17/L


2017. szept. 19. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
98%
2017. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, de kérdezd meg tőle, ha érzed annyira erősnek a barátságotokat, hogy ha olyan választ kapsz, amire nem számítasz, ugyanúgy kitartasz mellette
2017. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szerelmes beléd. Olvasd vissza, amit írtál, nyilvánvaló. Egy fiú sosem ír verset csajhavernak. Se karácsonyra, se máskor. Meg sírt ís. Jézusom, nem bírom...
2017. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti hogy szerelmes beléd.
2017. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy te barátságnak fogod fel, de ő nem barátként tekint rád, hanem szerelmes beléd.
2017. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!