Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12/L 7. osztaly

Tehat... Van egy fiu aki 13 eves egy osztalyba jarunk es nagyon birjuk egymast. Szoktunk egyutt menni orakra, szunetekben leul mellem, neha megolel, az orakon is szoktunk hulyeskedni. Nagyon aranyos, es sajnos vagy nem sajnos mar azt szeretnem hogy velem legyen... Faj a szivem ha nincs ott mellettem, estenkent mindig arra gondolok hogy milyen jo lenne ha o is erezne valamit irantam. De van egy kis problema. Szokta neha csapkodni a fenekem (es azt mondta hogy nem tud mit csinalni ha egyszer tetszik neki). De egyik nap mondta hogy tetszik neki az a lany (nev szerint elmondta) vagy hat azt mondta hogy ra hajt. Es mostanaban eleg sokszor van azzal a lannyal, szoval nem tudom hogy egyutt vannak-e de nem is ez a lenyeg. Ha nincsenek egyutt akkor mi lenne a helyes? Elfelejteni ot es hagyni a francba vagy pedig kozeledni hozza?


2017. szept. 20. 17:57
 1/3 Nokedlifarhattal válasza:
12 évesen még korai ez neked. Meg a fiúnak is. De a gyermekkori szerelem természetes ha tetszik közeledj felé ha nem akkor hagyd.
2017. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Schl12 válasza:
Én a helyedbe hagynám. Eleve még nagyon fiatal vagy hogy ilyenkre gondolj. És nem ez lesz az első hogy fiúk ilyeneket csinálnak veled. De ha megint rácsap a fenekedre mond meg hogy inkább a másik csajnál csinálja
2017. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehez lesz, de megprobalom. Mindenesetre koszonom :(
2017. szept. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!