Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom szakított velem, de megbánta és újra keztük, de mégsem érzem hogy tényleg megbánta és hogy szeret?

Figyelt kérdés

Volt/van egy barátom, majdnem 4hónapja együtt vagyunk/voltunk de Ő tegnap előtt az iskolában közölte velem hogy vége..

Teljesen széttörtem.

Végig bőgtem az utolsó 2 órámat aztán miután vége lett a barátom/exem oda jött hozzám és megkérdezte hogy vissza fogadnám e ha megkérdezné, hogy újra kezdhetnénk e, én természetesen rávágtam hogy igen és eljöttem aztán megvárt az iskola mellett és mondta, hogy legyünk csak barátok utána mondtam neki hogy én nem tudok rá barátként tekinteni és aztán megcsókolt utána még adott 4-5 csókot, és elmondta kb. 3x hogy legyünk csak barátok aztán egy öleléssel elköszönt.

Mivel teljesen össze voltam törve a barátnőm át jött, hogy megvigasztaljon és, hogy megakadályozza hogy bármit is csináljak magammal, mert tudta hogy nekem ez a fiú (volt) a mindenem és tudta hogy min megyek keresztül..

Kb. 20:30-ig itt volt a barátnőm pont menni készült mikor írt a fiú, hogy megbánta amit tett és hogy nem e újra kezdhetnénk, én természetesen bele mentem mert egyszerűen nem tudtam volna úgy túlélni ezt az évet hogy látom más csajokkal beszélgetni és közbe engem le se szar.

Eddig minden jó volt, DE megkért hogy 1-2 vagy 3 hétig tartsuk ezt titokban, hogy össze jöttünk újra, mert hogy 'várjunk még lecsillapodnak a kedélyek' meg 'Mit szólnának a többiek, hogy pénteken szakítottunk hétfőn meg már együtt vagyunk? ' szóval igen..

Azt meg még hozzá tenném, hogy miután 'megbocsájtottam' neki egy pár óráig még normálisan beszélt velem meg becézgetett stb.aztán utána már csak úgy mint a szakítás előtt..

És egyáltalán nem érezteti velem hogy tényleg szeret..

Ahhj nem tudom, hogy mit tegyek..

Lehet hogy hülye voltam, hogy vissza fogadtam, de nekem tényleg Ő jelent mindent és belehalnák, ha mégegyszer szakítana velem...

Szerintetek mit tegyek?

Negatív válaszokat nem kérek , viszont a normálisakat előre is köszönöm! :)


2017. szept. 24. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhh, hát nagyonsajnállak, de ha azért kéne titokban tartani, mert mások .it gondolnak,😕 az nagyon nem jó jel. Tudom, nem vagyok ebben a szituációban, de ha már nem olyan mint régen, akkor próbáld meg elfelejteni. Pár óra alatt nem gondolja meg magát valaki a szakításról. Lehet bepróbálkozott valakinél, nem jött össze és akkor jó lesz a régi elven ment tovább. Nem biztos hogy a te esetedben így van, de a barátnőmmel ugyanez történt. Onnam derült ki, hogy a másik csaj beszólt nekeik az utcán, azzal, hogy látom nem hagytam benned mély nyomot.
2017. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mit gondolnak (első vagyok)
2017. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"aztán megcsókolt utána még adott 4-5 csókot, és elmondta kb. 3x hogy legyünk csak barátok"-ez igen,csókokat osztogat majd hozzád vágja,hogy legyetek barátok.

Neharagudj,de pozitív választ nem tudok erre írni. A srác játszik veled,úgy mint a macska az egérrel. Az is elengedi,majd megfogja,megint elengedi... és ez ismétlődik.

Miért szakít valaki?

Normális esetben valami komoly ok miatt,ami miatt nem élvezetes a kapcsolat. Gondolkodunk a megoldáson,megbeszéljük a gondot a párunkal,s ha reménytelen a helyzet,akkor eldöntsük,hogy szakítunk.

De ez a srác még haza se ért a suliból,s már békülni akar? Kérdem én,miért? Hisz nem szeret,ha igen akkor egyáltalán minek szakított?

Neharagudj kedves,de szerintem hadj békét a srácnak,mert ő nem tudja mit akar,te pedig nem erre vágysz.

2017. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

U.i.:"DE megkért hogy 1-2 vagy 3 hétig tartsuk ezt titokban, hogy össze jöttünk újra, mert hogy 'várjunk még lecsillapodnak a kedélyek' meg 'Mit szólnának a többiek, hogy pénteken szakítottunk hétfőn meg már együtt vagyunk? "

Kinek a kedélyei? A többieké?

A ti kapcsolatotok arról szól,hogy a többiek mit gondolnak rólatok? Tán szégyeli,hogy össze jött veled? Vagy így könnyebb lesz megint szakítania veled pár hét után? Esetleg megtart tartaléknak,amíg eldönti,hogy jobb vagy-e mint egy másik csaj,ha igen akkor összejösztök s ha nem eldob?

Ne okozz magadnak több szenvedést,a ti kapcsolatotok ezer sebből vérzik.

2017. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én rövid leszek, egyet értek az előző hozzászólókkal, igazuk van...
2017. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a srác csak szórakozik veled, kisfiú még, hagyd őt. Találsz majd mást, aki nem szórakozik veled.
2017. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!