Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki mindenkivel elég szemét.Most előttem ül és gyakran beszélget a barátnőimmel de mikor én szólok hozzá szó szerint lefagy és alig tud szólni csak turkál a hajában és néz rám furán.Tavaly kikészitett mindig azzal szivatott mennyire összeillenék egy másik fiúval.Az éven leállt ezzel de mikor a barátaival van nagyon vagány.Mindig mondja h én vagyok a legmenőbb csaj mindig hangosan köszön hogy helló csak nekem ma is megkérdezte izlett e az ebéd.Meg bezárta a termünkben az ajtót és akkor is csak vigyorgott meg integetett nekem.

16/L



2017. szept. 28. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát amit eddig látok belőle az az, hogy egy normálatlan, mert teljesen megváltozik ha más társasága van.


Tehát mikor haverokkal van akkor azt hiszi ő a valaki, de amikor veled beszél akkor meg 180°-os fordulat mintha kicserélték volna...


Először szerintem építse ki végre a saját személyiségét fogalmam sincs hány éves de 16+/- 1 lehet ha osztálytársad.

Ekkora már illendő, hogy kialakuljon egy személyiség az emberben nem pedig váltogatja mint egy 10 éves.

2017. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, égett gumiszagot.
2017. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 GET REKT!😅

Én ilyennel nem jönnék össze (tudom,hogy nem irtad,hogy össze jönnél vele)mert csak velem viselkedne így és pl buliban oda jönne hozzám egy srác ismerkedni ő pedig ha ott lene szemét lenne a sráccal. Tehát ha velem jó fej másokkal meg tahó az menjen a közelemből. F

2017. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen érzhet valamit. A gatyájában is irántad
2017. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen... :'D

A gatyás dolgot írtam volna még, de inkább kihagytam mert szerintem így is elég volt amit írtam.

2017. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!