Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem őt! Szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt! Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit egy utcabálon láttam meg. Párszor szemeztünk de lemondtam róla mivel azt hittem többet nem találkozunk. Igen ám de gólyatáborban megpillantottam őt. Ott is szemeztünk párszor. Majd elkezdődött a suli és láttam ôt de nem köszönt. Különben is félénk típus vagyok igyhát én sem köszöntem rá. Viszont egyik nap kiraktam valami szomorúbb képet az instagram mystorymba és rám írt így: Szia gondoltam hogyha te is ugyanott laksz mint én megkérdezem mi a baj! És szépen lassan elkezdtünk beszélgetni. Egyre több szívet írt majd mondogatta hogy szeretlek. Én nem igazán írtam neki vissza és neki ez nem igazán tetszett. Amióta beszélgettünk nem találkoztunk suliban de amikor végre összefutottunk akkor köszöntünk de este azt írta hogy ha megölelném azt jobban észrevenné. Másnap reggel direkt azzal a busszal jött mint én és megölelt. Másnap reggel amikor találkoztunk megkérdezte hogy nincs e kedvem elmenni hétvégén a focimeccsére mert hogy ő örülne ha ott lennék. Jött a hétvége. Egyik barátnômmel elmentem a meccsére. Félidőben odajött megölelt de amikor vége lett egyszer csak eltűnt. Vártam rá egy picit de mivel megfagytunk a barátnőmmel így hazamentunk. Amikor hazaértünk rámírt hogy tényleg hazamentünk e! Ma meg megyek gimiben és állok a büfé sorában ő legelől és én észrevettem őt de ő nem tudom hogy észrevett-e. Vártam hátha odajön ès megölel de nem jött oda:(( Szerintetek mit kéne csinálnom mivel nekem megtetszett de nem vagyok benne biztos hogy én is neki? 15L
2017. szept. 18. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegény skac megtett mindent, te meg nem viszonoztál semmit. Szép volt! Kezdj el törődni te is vele, hogy érezze, hogy kedveled, ennyit tudsz tenni. Azért vad, hogy manapság mennyi lány el van kényelmesedve, azt nem csinálnak semmit, mert "nekik nem kell". Hogya*****ba ne kéne?!!? Szerintetek egy fiú mire vágyik a koitáláson kívül? Ugyanúgy a szeretetre, némi törődésre. Nem kell túlzásba esni, de illik visszaírni neki, meg úgy egyáltalán foglalkozni vele. Szóval szedd össze magad, különben dobni fog, teljesen jogosan.
2017. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is öleld meg
2017. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megöleltem én! Nem tudom miről kezdhetnék el vele beszélni:(
2017. szept. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!