Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki egyszerre több emberbe - nem fiktív vagy híresség - legyen szerelmes?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztalatok? (Félreértések elkerülése végett puszta kíváncsiságból kérdeztem, nem gondolom, hogy több, vagy akárcsak egy emberbe is szerelmes lennék.)

2017. szept. 30. 19:56
 1/2 Stark2000 ***** válasza:
100%
Véleményem szerint egyszerre szerelmesnek lenni 2 emberbe nem lehet. Vonzódni kettő vagy több emberhez egyszerre lehet, de az nyilván nem szerelem, inkább olyan "fellángolás" szerű. Szeretni is simán lehet kettő embert, de szerelmesnek lenni.. hát nem hiszem. Számomra a szerelem az, amikor senki más nem létezik, csak a másik. Olyankor egyszerűen hidegen hagynak a légteremben lévő lányok.. Szerintem két személy iránt egyszerre ilyen erős érzelmeket táplálni nem igazán lehet. Persze itt is hangsúlyoznám, hogy ez csak az ÉN véleményem.
2017. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2017. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!