Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Nem egyedi sztori, az biztos.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóvaal...a nagy helyzet, hogy szeretem egy tanárom. 9 év korkülönbség van köztünk, nem, nem pedofil perverz az ember, s nem, nincs "apa komplexusom", s nem is a "hatalma", vagy a tekintélye miatt érdekel. Csak kortól, s pozíciójától független szeretem őt. S külső vélemények szerint (külső, mint külső szemlélő) ez több mint valószínű, hogy kölcsönös. Valószínű ő is szeret.

Csak semelyikünk nem mer komolyabban lépni. (Igen, tisztában vagyok a jogi következményekkel, illetve a törvényekkel.)

A "kölcsönös kémia" megvan, a flörtölés szintén. Mennek az utalgatások virágnyelven, a "véletlen" érintések a kézfejen, "hölgyem"-nek hív gyakran, mások előtt is, elpirul, ha a szemembe néz hosszan, stb. Sőt, fogta már meg mindkét kezem, s kért fel táncolni (engem egyedül egy nyilvános sulis rendezvényen). Néha írunk Facebookon és e-mailen is. Sőt, most elhívott egy programra, amit ő szervez, s szeretné, ha elmennék. Viszont semmi konkrétabb lépést nem tettünk, s a várakozás és a vágyakozás megőrjít... Valamint mégiscsak kételyek gyötörnek, hogy vajon azért nem lép olyan határozottan, mert nem mer, s nem teheti, vagy azért, mert esetleg tévedek, s egyáltalán nem kölcsönös a dolog.

Szóval ha valakinek van valami tapasztalata, véleménye, tanácsa, esetleg ismerősnek az ismerőse sztori, - bàrmi, ami ide kapcsolható, s segíthet nekem - kérlek írjátok le! Tényleg bármi jöhet a szokásos "lecsukhatják", "az állásába kerülhet", "meg akar dugni" maszlagon kívül.

Előre is nagyon köszi!



2017. okt. 2. 22:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

6# Nem hinném, hogy ezzel a korkülönbséggel az apám lehetne.... vagy gyakori a 9 éves korban való apaság? -.- Nem mellesleg én nem pszichológust, hanem magyar tanárt ajánlanék neked, hogy a szövegértésed fejlesszétek, ugyanis nem degradáló kommenteket kértem, hanem történeteket, véleményeket - ami lehet negatív is, de ésszerű, s értelmes legyen, ne egy odaböffentett "beszólás", mint a te válaszod.

Illetve sajnálom, ha ennyire unod az életed, hogy a GyK-n kell keresned posztokat, ami alá oltogathatsz. :(

2017. okt. 3. 16:58
 12/17 A kérdező kommentje:
#7 Nem tudom, hogy a jelen hozzászólások közül melyik volt számodra primitív, de azt gondolom, hogy ők legalább segítettek azzal, hogy választ adtak kérdésemre/kérésemre. Szóval ha van bármi történeted, vagy ésszerű véleményed/tanácsod a helyzetemmel kapcsolatban, szívesen várom, de ne az előtted segítőket szidd. Köszi!
2017. okt. 3. 17:01
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Szia 😊 tanár vagyok és már egyszer írtam egy másik, kicsit hasonló posztban. Már rég nem huszonöt éves, de azért emlékszem az egyetemista és fiatalabb felnőtt koromra, ma már feleségem és gyerekek is vannak... Én is érzékeltem már pályám során, hogy vannak és voltak olyan lányok akiknek a jelenlétében a levegő egy kicsit még melegebbnek tűnt, pláne, ha erre még rá is tettek egy lapáttal, kihívó öltözék, véletlenül hozzám ér stb... Egy stabil párkapcsolattal és rendkívül tudatos mindennapi élettel ki lehet védeni azt, hogy ne kelljen mindig kínlódni ilyenek miatt. Elhiszem, hogy egy fiatal tanárral működik a kémia, de a kolléga részéről ez akkor sem etikus. És nem is a törvény miatt, belsőleg. Tudniillik akkor máskor sem áll ellen majd, és lehet, hogy pont Téged fog lecserélni egy másik tizedikes lánnyal, hiszen minden évben negyven ötven újabb érkezik a gimibe... És valóban, a bujkáló életmód, a titkolózás... Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ez hosszabb ideig működhet szabadon és boldogan...
2017. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 fancy88 válasza:
100%
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, nekem ez már lassan négy éve tart. Az általad leírtakból, úgy gondolom, hogy egyértelműen nagyon kedvel téged, akárki akármit mond, ezt te érzed igazán! Ha ez fontos a számodra akkor tarts ki mellette! Miért ne szerethetnéd őt, mint embert? Hiszen csak véletlen hogy egy iskolában találkoztatok ilyen körülmények között. Emberek vagytok érzelmekkel, a tanár is ember, etika ide vagy oda. Persze nem azt mondom, hogy ne legyél nyitott másra, mert tudom, hogy így élni, kétségek között nap mint nap nem egyszerű :(. De kitartás, hidd el kialakul idővel! Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan :)
2017. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 a l p a c a válasza:
100%
Szabad megkérdeznem hogy mi történt a továbbiakban?
2018. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na, azóta elballagtál. Az esküvő megvolt-e már?
2020. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jaj, de érdekes, hogy azóta is jöttek még válaszok! Az lett a vége, hogy váratlan események eredményeképp vidékre kellett költözzek - addig sok programunk volt, meg sokat beszéltünk - s mielőtt megtettem, elhívott randizni. Aztán azóta is neheztel rám, hogy eljöttem onnan és máshol folytatom a saját életem.
2020. okt. 18. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!