Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az első?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első? Nekem valoszinuleg most lesz, es felek hogy bena leszek

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso mi?

Kapcsolat?

Szülés?

Kezfogas

Oleles

Csok

Szex

Szajbaba**as ... Milyen első? ???

2017. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gondolom az első szexre gondol a kérdező.:)

Ne aggódj, ezt egyszerűen nem lehet elrontani, ha igazán szeretitek egymást akkor nem lesz semmi gond.

Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak az első alkalommal alkalommal, már majdnem 18 voltam, nem volt elég bizalmas a viszonyunk a sráccal és emiatt fájdalmas is volt.

De hidd el, nincs mitől félned, lényeg hogy kommunikáljatok és legyen meg a bizalom.:D

2017. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha mindkettőtöknek ez lesz az első, akkor előfordulhat, hogy lesz egy kis bénázás, de nem szabad úgy hozzáállni, hogy "milyen ciki".Inkább élvezzétek ki!

Természetes, hogy parázol, de hidd el, ha ellazulsz és megbízol a párodban, biztos baromi jó élmény lesz számotokra!

Tudom hogy ez inkább tanács, mint élmény, de úgy gondoltam, hogy ez hasznosabb lenne számodra, mint egy tapasztalat, de nincs két ugyanolyan élmény...mindenkinek más

2017. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, ha kedves a srác akkor nagyon jó lesz
2017. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Pfff:D
2017. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!