Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet kicsit hosszú, de te...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kicsit hosszú, de te mit gondolsz a helyzetről?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok. Van egy 16 eves osztalytarsam(hamarabb kezdtem a sulit)es mind ketten szerelmesek vagyunk egymasba.A fiu baratja ma rám írt hogy szerinte nem kene osszejonnunk mert az elozo csajaval is csak 1 hetet volt egyutt. Meg hogy csak azert akar velem jarni mert en jo csaj vagyok.(ezt a baratja is mindig mondja) . Szoval nemreg voltunk osztalykirandulason ami nagyon jo volt es sokat beszelgettem vele , odaadta a pulcsijat stb. stb. Szoval igen o is szerelmes belem. Ma jottunk haza es a baratja mar azt hiszi hogy jarunk mert o azt mondta. En errol viszont nem tudtam. A baratja azt irta hogy ne jojjunk ossze mert 2 hetnel tovabb nem fog tartani meg csak mondogatni fogja a szexet stb. De hat meg csak 15 vagyok?!? Minek mondogatna? Na szoval ez a helyzet. Nem kene osszejonnom vele?Igaza van a baratjanak aki regebben akart velem osszejonni? Mit csináljak? Ez egy tomor osszefoglaloja volt csak az esemenyeknek.xd

Koszi a valaszokat

Neha nem irtam ekezetet kerlek azt most nezd el nekem. Koszi.



2017. okt. 7. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ne a srác haverja döntsön helyetted.

2. Ha akarsz járj vele, úgysem fog sokáig tartani, mert ezek az iskola, osztálytárs szerelmek hamar elmúlnak. De legalább lesz egy szép emléked.

2017. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod vele, de a barátja helyett a sráccal kéne ezeket a dolgokat megbeszélned. De semmiképp se úgy menj bele a kapcsolatba, hogy életreszóló lesz, mert akkor nagyot csalódhatsz. Fogd fel kalandnak. Ha pedig tényleg erőltetné a szexet, és nem értené meg, te még nem akarod, akkor azonnal szállj ki a kapcsolatból! Sok sikert!
2017. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!