Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyenkor szoktatok segíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor szoktatok segíteni a legjobb barátotoknak? 17/L

Figyelt kérdés

A barátnőm és egy fiú között kb. 3 hónapja alakulnak a dolgok,de egyikük sem vall szerelmet, vagy hívja el a másikat, tudom is én. A fiúról süt, hogy bejön neki a barátnőm, valamint hallottam is ilyesmi suttogásokat, hogy bejön neki. Efelől semmi kétségem. Egyszer régebben elkövettem azt a hibát, hogy besegítettem, mert ráuntam arra, hogy végignézzem a szenvedésük. Hát, nem sült el túl jól, barátnőm totál kikelt magából, elhordott mindennek, egy hónapig nem is beszéltünk.(Annyi volt igazából, hogy elmondtam a fiúnak, hogy nyugodtan elmondhatja a barátnőmnek, hogy hogyan érez, nem fogja visszautasítani😉).

Szóval ezt hanyagolom, barátnőmet pedig sehogyan sem tudom rávenni..

Viszont már kezd kicsit idegesítő lenni hogy 0-24ben azt hallgatom, hogy jajj mit csináljon, jajj a Balázs (csak példaképpen) így, jajj a Balázs úgy. Már nem is beszélünk másról, pedig minden happy lehetne, ha venne magán egy kis bátorságot. Tudom, hogy barátnőként ez is feladatom, hogy végighallgassam. Ennek eleget is teszek, szép csendben tűröm, csak ezt már fájdalmas nézni...



2017. okt. 10. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Na de a lényeges kérdés: Mit kéne tennem?
2017. okt. 10. 19:34
 2/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy nem túl érthető, de amikor besegítettem, az egy másik eset volt, egy másik fiúval.
2017. okt. 10. 19:35
 3/3 mcrgt2 ***** válasza:
Pl mond azt hogyha eggyutt beszélnek vagy valami hogy tökre összeillenek meg ilyenek.
2017. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!