Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Tavaly sokat beszélgettem egy fiúval a suliból.

Már akkor nagyon bejött, de szerintem ezt tudta is.

Közeledett a nyár, és én azt hittem hogy végre talán összejöhet a dolog. Pár nappal az utolsó tanítási nap után kiderült hogy 1 hete hogy van barátnője.

Nem igazán tudtam mire vélni a dolgot, hisz tudta hogy talán alakul köztünk valami, és mégis..

Később kiderült hogy erről az egészről én tehettem igazából, én rontottam el azzal, hogy túlzottan önbizalomhiányos vagyok, és rosszabb napjaimon inkább elkerültem Őt(sajnos túl feltűnően) minthogy úgy lásson ahogy akkor kinéztem.

Ő ezeket mind látta és félre is értette. Zokon vette, igazából ezek utan már leszarta a létezésemet is. Azt hitte hogy csak szórakozom vele..

Szóval ez volt, a barátnőjével is beszéltem, nagyon rossz vége lett ennek az egésznek.

Eljött a nyár, 3 hónapig nem láttam/nem beszéltem vele.

Eléggé elrontotta ez a dolog a nyaram, és egész végig szinte csak rá tudtam gondolni.

Most, hogy elkezdődött a suli, rájöttem hogy nagyon szeretem őt, sokkal jobban mint gondoltam.

Nagyon sokszor sírok, és borzasztó hogy idegenként megyünk el egymás mellett a folyosón.

Képtelen vagyok elengedni, még a hosszú nyár után is, próbáltam de nem megy.

Nagyon fáj ez a dolog, hogyan felejtsem el?


2017. okt. 11. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok :( Csak annyi, hogy én láttam nyáron, jeleket is küldött egész nyáron, aztán bepróbálkoztam, és pofáraesés :/ Ennek már egy jó ideje, de még mindig nem megy a felejtés. Mostanában nem is nagyon fogod tudni elfelejteni, ez tapasztalat
2017. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ehh sajnálom :/

De azért sok sikert, hátha!

2017. okt. 11. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is sok sikert! :)
2017. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!