Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy a kiszemeltemnek barátnője lett?

Figyelt kérdés
A múlt héten tudtam meg, de azt hittem hogy poénkodik... Előtte folyamatosan szemezett velem, küldözgette a jeleket, aztán egyszer csak mindent abbahagyott, egyik napról a másikra és rám se néz. Így utánanéztem kicsit, és lett barátnője... A lány gyönyörű, és kedves. Hogyan lépjek túl ezen? Lehetőleg úgy, hogy ennél jobban ne sérüljön az önbecsülésem...

2017. okt. 12. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Velem PONTOSAN UGYANEZ volt olyan egy éve. Később kiderült, hogy valóban tetszettem a bizonyos fiúnak akkor, de bejött a képbe a masik csaj, es par nap múlva össze is jöttek, de meg csak nem is beszélt velem, hogy “ez volt, de sajnos most ez van”. Tudom, hogy nem voltam a barátnője, nem volt kötelező beszámolni, de azért illett volna közölni velem valahogy, hogy “bocs, mégsem”. Ha te azt tudnád, hogy mennyi ideig szenvedtem emiatt a srác miatt te jo eg...
2017. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez van, félénk volt a srác, nem mert direktben kezdeményezni, te nem teszel semmit az egészhez, a másik lány viszont igen, egyértelmű, hogy vele jön össze.
2017. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De nem igaz, hogy nem tettem semmit az egészhez... írtam neki sokszor, odamentem beszélgetni, szerintem elég egyértelműek voltunk mindketten...
2017. okt. 13. 11:02
 14/17 anonim válasza:

A lányoknak is lépniük kellene valamit nem csak a fiúknak, ez a baj a mai lányokkal hogy az égből várják a csodát. Ha akartok valamit azért tenni is kell. Ha meg megtettél mindent és nem téged választott akkor csak éppen elkerült a szerencse. (velem is volt ilyen csajok terén). De ha viszont tényleg NAGYON szereted őt akkor várjál még 1-2 hónapot, a mai fiúk állandóan váltogatják a csajokat (én kivétel vagyok, hihi, én megbecsülöm ha van csajom).


16f

2017. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A másik is írt neki, odament beszélgetni, stb., és végül ő jobban tetszett a fiúnak, mint te. Ez van. Majd elmúlik.
2017. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat, de engem az érdekelne hogy hogyan léphetek túl rajta... Valami tipp?
2017. okt. 13. 20:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak. Foglalkozz mostanában valami mással, ne a szerelemmel. Keress egy új hobbit, tűzz ki valami olyan célt, aminek semmi köze a fiúkhoz, tanuld meg hatvanféleképpen befonni a hajadat, akármi. Ha sikerül elterelni a figyelmedet, könnyebb lesz.
2017. okt. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!