Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan gondolja vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van egy leányzó a suliban aki nagyon tetszik.Facebookon irogatunk,suliban beszélgetünk, voltam bulizni is vele(4 en voltunk) Igazából van barátja akivel nemrég jöttek össze.Amikor buliztunk simogatta a hátam, hajam,stb volt még egy csomó minden amire nem emlékszem.Suliban ölelkezés. Facebookon szoktunk hülyéskedni, irogattni. Valamelyik nap valahogy szóba jött egy téma amiben igazából ki kellet találnom valami kamudumát és arra írta hogy"Még lehet belőle valami" "Ki tudja mit hoz a jövő ". Szerintem már gondolja hogy bejön nekem.Lehet hogy én is neki. Tudom hogy nem valami jól fogalmaztam de ha kell valami infó még privátban vagy válaszként tudok írni még. Szerintetek most ezeket csak hülyeségből vagy komolyan írta?

2017. szept. 24. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
R!banc
2017. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ebből megállapitottad hogy r!banc?
2017. szept. 24. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van pasija, és téged simogat, veled ölelkezik. Mi garantálja, hogyha összejönnél vele, nem csinálná ezt mással közben?
2017. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ember, olvasd el, mit írtál!

"Igazából van barátja, akivel nemrég jöttek össze"!!!!!

Közben meg téged simogat és ölelget buliban? Az ilyen kis ringyó megérdemli, ha jól megalázzák és kidobják a kukába mint egy rakás sz4rt, de valószínűleg még abból sem tanul.

Neked meg ha van eszed, hagyod a csajt. Tudom, hogy nehéz, de jó eséllyel csak hülyét csinál belőled.

2017. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondtam higy rosszul fogalmaztam. Nem sorrendben vannak az események. Megpróbálom leirni jobbban. Amikor buliztunk nem volt barátja. Ezzel a bulival ismertem meg igazából. De itt se úgy simogatott mint egy pár. Csak úgy haveriasan. Iskolában utába kezdtünk beszélgetni is meg minden. Nem volt szó semmi olyan dologról se hogy bejön nekem vagy én neki. Csak beszélgettünk. Egész jó kapcsolatban lettünk(barát). Utána jött a pasi. Igazából velem is beszélt róla hogy van egy srác aki tetszik neki. Nem rég összejöttek a sráccal de még irogatunk a mai napig. Valamelyik nap írta azokat az mondatokat amiket fent is leírtam.
2017. szept. 24. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, nem szeretnélek elkeseríteni, de a lány vagy nem akar tőled semmit és te látsz bele többet a dolgokba, vagy nem egyenes. Abból, amit leírtál, elég komolytalannak tűnik.

Ezt a "Valamelyik nap valahogy szóba jött egy téma..." dolgot sem igazán értem, hogy milyen kamudumát kellett kitalálni, amire ilyen reménykeltő mondatokat írt, de ha az esélyeidről kérdezted meg, azt feleslegesen tetted. Nem fogsz olyan választ kapni, amit 100% biztosra vehetsz.

Továbbra is azt mondom, hogy főleg amíg megvan a barátja, hagynod kéne, mert csak kínzod magad. Plusz fel tudod mérni, hogyan reagál rá, ha hanyagolod.

2017. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. :)
2017. szept. 24. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Ne köszönd a tanácsokat, és főleg ne hallgass rájuk. Köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

Az, hogy egy lánynak barátja van, semmit sem jelent. A fiú rástartolt, ő meg megvonta a vállát; végül is miért ne, amíg jobb ne jelentkezik? Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy valakit megszerzünk, oszt ásó kapa nagyharang. Megtartani ugyanis sokkal nehezebb, mert jelentkező mindig akad. Még az én 55 éves feleségemnél is hetente bepróbálkoznak! Ez a dolgok rendje; a jobbik nyer. Ha te jobb partner, jobb társ, szerethetőbb pasi tudsz lenni, mint a csaj jelenlegi barátja, akkor te vagy a nyerő, és el kell venni a csajt. Mindhárman így jártok jól. Te azért, mert lesz végre barátnőd, a csaj azért, mert jobb partnere lesz,, a hoppon maradt fickó pedig azért, mert tanulni a fog a kudarcból, és a legközelebbi kapcsolatában már nem fogja elkövetni ezt a hibát. Jobb partnerré, szerethetőbb emberré válik.

2017. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Hát most nagyon felviditottál. Végre nem azt hallom hogy ribi meg stb. Hajtani fogok rá akkor:)
2017. szept. 25. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sikerrel járnál és akkor is csapják neki mások a szelet, majd jusson eszedbe, hogy ez a dolgok rendje és te akkor is jól jársz, ha faképnél hagy! :)
2017. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!