Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem. Szerintetek? Többi lent''

Figyelt kérdés

Szoktunk együtt dumálni.. Szokott engem piszkálni meg csak ugy nekem jön aztán egész nap piszkál.. Például órán is közel ül hozzán és szokta mondani hogy "Lökjem le a padtársad é üljek melléd?"

És órán is azt veszem magam hogy én is nézem őt és ő is engem.. De viszont van olyan szinte nem is fesz észre hanem más lányokkal beszélget meg hozhájuk megy oda.. Engem nem vesz észre..

Szerintetek??


2017. okt. 14. 20:00
 1/7 A kérdező kommentje:
(Bocsi a hibákért..siettem)
2017. okt. 14. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác ?
2017. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14
2017. okt. 14. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a fiúk nagyon éretlenek de viszont elég erős érzelmeik lehetnek de ebben a szitudan úgy látom , hogy rad csak baratkent tekint , es tehetsz ellene h ne igy legyen
2017. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ..


És lenne még egy valami

Hogy van egy évfolyam társam ő (13) vele jóba vagyok.. Ő is szokott piszkálni de g nem úgy hanem hogy például megüt kicsit én megkergetem utána vissza ütök ő kerget meg..

És még kb 1hónapja mondtam neki a kedvenc focistámat (többet nem is beszéltünk arrol) éa tegnap hozott nekem rolla egy posztert.. (Es azt olvastam hogy az egy "jel" hohy tetszel neki ha pl emlekszim ra mit beszeltetek 1-2hete..)..

2017. okt. 14. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy pusztán csak figyelmes
2017. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok :/
2017. okt. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!