Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, hogy írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogy írjak neki ha már egyszer beszéltem vele régebben?

Figyelt kérdés
Nyáron beszéltem vele és elég jókat dumálgattunk, viszont ahogy telt az idő abbamaradtak a beszélgetések, de most viszont megtetszett nagyon. Hogyan kezdjek el vele újra beszélgetni? Nyilván kicsit kínos lesz, hogy újra ráírok, de tudnátok némi tanácsot adni? 3 év korkülönbség van köztünk.
2017. okt. 16. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj azon,hogy kínos-e vagy sem :) Csak írd,hogy régen beszéltetek,mi van vele vagy ilyesmi
2017. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Ezt mindenképp megfogadom. Úgy tervezem, hogy pénteken írok rá, hogy legyen azért kis ideje "feldolgozni" ezt (Egy iskolába járunk és addig nem találkozunk).

Nem tudom, ez szerinted értelmes ötlet lenne?

2017. okt. 16. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várj vele!:) írj rá, akár ma és kitudja, lehet, hogy a suliba is lesz alkalmatok beszélgetni:). Sőt. Beszélgess is vele, hívd őt beszélgetni, ne legyél nyuszi, nem éri meg!:).
2017. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, itt jön egy kis bökkenő a képbe :/. Annak ellenére, hogy beszélgettünk elég sokat és jókat nyáron iskolában nem köszönünk egymásnak. Nem ad rá alkalmat, mikor jön felém akkor állandóan elfordul valamerre. Ez lehet, hogy azért mert fiatal vagy kitudja. Azt nem hinném, hogy azért, mert nem akarja, hogy "foglalkozzak" vele, hiszen a beszélgetések nem ezt mutatták.
2017. okt. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!