Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srácnak már két éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak már két éve megtetszettem akkor valószínű, hogy még mindig tetszek neki?

Figyelt kérdés
Vagy náluk egy idő után elmúl? Mi akadályozhatja meg, ha már nem tetszek neki? És ha lát hosszú idő óta először, akkor ez felerősödhe benne?

2017. okt. 16. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Például ha elveszted a szüzességed a világ legcsúnyább fiújával, na ez miatt hatóra :D
2017. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik egy lány 6 éve de nem jött össze (2300 km-re kerültünk egymástól) :(


De szerintem igen. Ha kérdésed van írj és lehet tudok segíteni.

2017. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem már nem olyan erős az érzés mint 2 éve. Ha egy ideje nem küldtél neki jelet, akkor már úgy gondolka, hogy neked nem kell...
2017. okt. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha híztál 20 kilót, akkor már lehet, hogy nem :D
2017. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!