Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Bevalljam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Bevalljam neki az érzéseim?

Figyelt kérdés
Nekem van most egy lány alakulóban, de nem vagyunk még együtt csak alakul, nagyon jó fej kedves aranyos lány. Van egy lánybarátom akinek van pasija 1 éve hát nem igazán jó a kapcsolatuk mint kiderült. A kapcsolatom a lánybaráttal nagyon ingadozó néha nagyon jóba vagyunk néha kevesebbet beszélünk. Tudni kell hogy én már vagy másfél éve beleszerettem először nem tudtam hogy komoly e az érzésem mire rájöttem már volt pasija. És most jött nekem ez a lány az életemben, nagyon jól elvagyok vele de nem hagy nyugodni, úgy érzem hogy el kellene mondanom a lánybarátomnak az érzéseimet iránta mert nehezen bírom. Igazából nem várnék el tőle semmit csak megszeretnék könnyebbülni nem akarom a pasijával szétszakítani ezt neki is elmondanám. Persze közben minden vágyam hogy ő az enyém lehessen. Lehet butaság lenne bevallani neki, nem szeretném elveszteni a barátságát. Sokszor vannak dolgok köztünk amik félreérthetőbbek. Mikor meséltem neki a lánnyal való randiról csillogtak nagyon a szemei és figyelt. (Mielőtt bárki leszólna, a lánybarát annyit tudott hogy találkozunk és én nem igazán meséltem volna róla mert nekem ez így fura helyzet) Szóval szerintetek bevalljam a lánybarátom iránt való érzéseim? 17/f

2017. okt. 17. 23:08
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem mond el nem veszítenél vele semmit. Lehet hogy visszautasít de legalább megkönyebülnél és nem kell tovább izgulnod hogy érdemes lett volna neki bevalani vagy nem. Aztán kitudja lehett hogy nem fog visszautasítani! :D
2017. okt. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval.. Ha bevallod neki , akkor legalább megkönnyebülsz..lesz ami lesz.Bátorság.
2017. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Elfogom mondani neki, csak gyűjtök egy kis bátorságot.
2017. okt. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!