Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen komplexus? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen komplexus? Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Na szóval, kérek elsősorban mindenkit, hogy ha lehet, akkor csak olyan irjon, aki tényleg normális választ is tud adni. Köszönöm.

Tizenpáréves vagyok, és feltűnt, hogy az osztálytársaimmal ellentétben, engem baromira hidegen hagynak a velem egykorú srácok. Mindig az idősebbek felé vonzódtam. De nem az olyan, hogy pl én vagyok 12 ő meg 17, hanem hogy min. 15-20 évvel idősebb nálam, ami belátom kissé beteges, de ezzel nem tudok mit csinálni. Hónapokkal ezelött, elég közel kerültem a szomszédomhoz, aki 18 évvel idősebb nálam, és megcsokolt. Az volt életem első csokja. Azota is csak rá tudok gondolni, a napom minden egyes szabad másodpercében. Viszont azota nem beszéltünk, nem is volt rá lehetőségünk, és nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon tanácstalan vagyok... Kérem segitsen valaki.

(egy pár részletet azért igy kihagytam a történetből, de az már lényegtelen)


2017. okt. 18. 00:26
1 2
 1/13 TR75 ***** válasza:
100%
Apakomplexus.
2017. okt. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Apakomplexusnak hívják
2017. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexus
2017. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Apakomplexus


Hany eves vagy?

2017. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tom, nekem 8 évesen is a 20 körüli lányok tetszettek, meg most is, van egy olyan gyanúm hogy ez 50 év múlva is így lesz :'D
2017. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nemcsak apakomplexus lehet.

Minden kislánynak van olyan időszaka, amikor idősebb férfiba "szerelmes". Én is "szerelmes" voltam általánosban az egyik tanárunkba, aztán az egyik szomszédunkba, szüleim egyik barátjába :) De ezek csak plátóiak voltak. Akkoriban még máshogy viselkedett mindenki. Eszünkbe se jutott volna valamit igazából tenni. Csak ábrándoztunk.

2017. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

A választ már megadták h apakomplexus.


De viszont csak úgy mondom, ha TE nem vagy 18 akk a pasas pedofil...

2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Igen, apakomplexus, de 7-es...miért kell valakit lepedofilozni, amikor a szó jelentésével sem vagy tisztában?

Jogilag 14 év alattival tiltott a szexuális kapcsolat.

Pszichológiai értelmében pedig pedofil az, aki fizikailag érettlen emberek iránt szexuális vonzalmat érez... legyen a kérdező 15 éves, jogilag már nem lehet következménye a dolognak, a "növekedés" meg jó eséllyel rég megkezdődött/esetleg véget ért nála.


Kérdező Neked azt tanácsolom vigyázz Magadra, sokkal jobban értenek az idősek az érzelmekhez, tudják mit akarnak és tudják hogyan érjék el, ne hagyd Magad befolyásolni.

2017. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem 18 akk igen is PEDOFIL a pasas.


A lány jogilag nem felnőtt tehát a pasasnak a gyerekek jönnek be.


És az se biztos h a csaj 14 úgy hogy...


Szerintem az emberiség több százaléka velem ért egyett h az az ember nem egészséges aki 18 év alatti kislányokat csókolgat meg tömi a fejét hülyeségekkel. Apakomplexusa meg lehet h az után lett miután ez az ember át mosta szegény lány agyát...

2017. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekesek az érveid, a "világ többsége" pár száz éve azzal is egyetértett, hogy a Föld lapos, így nem tudom mennyire kellene elfogadnom ezt érvelésként, de egyébként is... a tömeg szubjektív véleménye az objektív definícióval szemben semmit sem ér, ugyanis van nekünk egy szép nagy értelmező szótárunk, és egy BTK-nk, az egyikben az általános definíciót találod, a másikban a jogit, kellemes művelődést.

Egyébként nem mondtam egy szóval sem véleményt az üggyel kapcsolatban (talán a végén utalást tettem az ellenzésre), csak tényeket közöltem, megpróbálva felhívni a figyelmed rá, hogy ne dobálózz szavakkal, melyeknek a jelentésével nem vagy tisztában.

2017. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!