Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szoktatok szeretkezest...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok szeretkezest kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 18:49
1 2
 11/15 Are You Scorpio ***** válasza:

- te Julcsi gyere b**zni a szenakazalba !

- ejj-ejj, Jancsika, ertem am a celzaaaast !

2017. nov. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek nem kell könyörögni, sokszor ő is kezdeményez, de ahogy elkezdem úgy egyértelműen jelzem, hogy nem csak megszeretgetem,pici ölelgetésre vágyok.


Ha fekszünk, akkor mondjuk elkezdem simogatni a popsiját, utána markolászom is, megfogom gyengéden a az állát és félrehúzom a haját elkezdem csókolgatni a nyakát és nem is hagyom abba, közben már tudom, hogy nincs visszaút, mert hallhatóan szuszog és nyöszörög, na akkor elkezdek kalandozni, de ilyenkor már barátnőmet sem kell félteni.


Máskor, mondjuk példának, mikor mosogat átkarolom hátulról, oda húzom a farkamhoz a fenekét, beszélek hozzá, majd szintén a nyakát és a vállát elkezdem ingerelni, csókolgatni. Igen, ő nagyon szereti, ha ezeken a területeken piszkálom. :)

2017. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azt tényleg szeretik, a konyhában, zakuszka készítés közben. Vagy a kolléganőm az irodában azt szereti ha az asztalon nyomják neki :-D
2017. nov. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a konyhában kezdem el felizgatni nem azt jelenti, hogy ott is esünk egymásnak. :) Azért na, csak ott készíted a kaját.
2017. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hogyne! Az asztalon. Azért mert pont megfelelő a 72cm-es magasság,
2017. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!