Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj ha fiatalabb nálam a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fiatalabb nálam a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel együtt vagyok 2 hete. Elakarom mondani a szüleimnek, de félek hogy mit szólnak ahhoz, hogy ő CSAK pár hónappal fiatalabb nálam viszont évvesztes tehát 8.-as, én meg ugye 9.-es. És félek, hogy anyumék nem fognak neki örülni. Szóval szerintetek ez nagy gond, hogy nem idősebb? Amikor találkoztam vele 16-17-nek néztem, engem nem is zavar ez a kis különbség csak félek, hogy őket igen. Mit csináljak?? 14l
2017. okt. 21. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ez mint egy 18 éves
2017. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, nincs ezzel így baj. Főleg ha szereted.
2017. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít, ha szereted. A szerelemben tökmindegy a magasság, a testtömeg, és a kor ezt sose feledd.
2017. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmondtam anyukámnak szinte mindent róla és tényleg nem mondott semmit a kor.különbségre. Meg igazából örült neki:)
2017. okt. 21. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek örülök:) sokáig a barátoddal, tudjátok, a végtelenbe és tovább :D
2017. okt. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!