Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mi a...

Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
egy internetes ilyen vásárlós oldalon beszéltem egy lánnyal, hogy érdekelne egy telefontok amit árul. mondta hogy neki csak vasárnap lenne jó, akkor jön csak be a belvárosba. ezt kb csütörtökön beszéltük. írtam neki, hogy oké, rendben, mondta, hogy a Köki terminálhoz érkezik olyan délután 3 óra körül. azóta nem írt viszont. kérdeztem, hogy akkor boztos jó-e az időpont stb. azóta többször is fenn volt de nem reagált, hogy pontosítsunk, nem adott semmi elérhetőséget ( azt se tudom hogy néz ki a lány és kit kéne keresni). tegnap lett volna a találkozó, mivel nem mondott semmi konkrétat és nem reagált, gondoltam valami közbejöhetett... írtam hogy akkor gondolom most nem jó, majd máskor.... erre ma kaptam egy üzenetet hogy mit képzelek magamról hogy nem voltam ott 3kor a kökinél...ezzel csak az a gond, hogy nagyon szeretném azt a terméket :D nem tudom mit kéne csinálnom...
2017. febr. 27. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, vagy ha annyira szeretnéd, kérd postán, utánvéttel.
2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!