Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megtaláltam a lelkitársam a legjobb barátnőm személyében, de a gondom ott kezdődik, hogy én szeretnék vele eljárni szórakozni, kimozdulni egy kicsit, de ő nem akar jönni velem. Más barátaimmal szoktam kimozdulni, de nagyon hiányzik, hogy ö nincs velem, mert nagyon egy hullámhosszon vagyunk, a többi barátommal is jól kijövök, de nem annyira, mint vele. Erőszakkal sem akarom őt rávenni, hogy legalább bowlingozni vagy nem tudom, de sokszor rosszul érzem magam nélküle egy társaságban. Volt valaki így? Mit lehet tenni?

2017. ápr. 2. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bowlingozni jöjjön*
2017. ápr. 2. 19:08
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
Egyedül sem hajlandó veled jönni?
2017. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Max csak egy kávézóba hajlandó beülni vagy délután sétálni.. :(
2017. ápr. 3. 08:24
 4/5 anonim válasza:
Szerintem csak fura neki hogy hirtelen elhívod valahová. Vagy a másik opció hogy attól fél hogy bejön neked és esetleg szerelmet vallasz neki, de neki te úgy nem jössz be, de mint barát szeret és nem akar megbántani. Próbálj vele beszélni, vagy menjetek többen hogy ne legyen feszült a hangulat! :) Az pedig hogy ennyire hiányzik lehet hogy azért van mert tényleg talán egy picit bejön neked csak még nem vetted észre. ;) De mindenképp beszélj vele erről nehogy elromoljon a barátságotok :)
2017. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus :D
2017. ápr. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!