Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek irjak neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjak neki vagy ne? 13/l

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már nyár óta nagyon teccik de ő már 9. -es . És meg csak 7. -es vagyok. Beszélgettünk messengeren megis beszéltünk egy talit de mondtam neki, hogy nekem mégse jó mert nagyon későn végzek a suliba és, hogy nem jo e egy másik nap. Na itt csesztem el. Teljesen besértődött. Utána bunkózott mert szerintem azt hitte, hogy le akarom rázni de nem akartam ezt megis mondtam neki. Hát ja . Meguntam, hogy mindig en irok neki ezert nem irtam tobbszor . De mivel o nem irt ezert nem beszelzunk azota. Viszont nekem nagyon hianyzik es nagyon sok kozos van bennunk. Nincs csaja. Egyik nap ra irtam a baratnom telojarol es ott meg tok felszabadultan beszeltem vele mert nem tudta h en vagyok. A baratnomnek nem tetszik. Na szoval a lenyeg szerintetek irjak neki vagy pedig hagyjam ot? Ja o 14 en meg 13

Kozel lakunk egymashoz de nem egy varosban. Segitsetek

(Bocsi a h3lyesirasi hibakert)

Ja es egy ideig kovetett instan aztan kikovetett. Es mindenkitol azt hallom h folosleges vele foglalkoznom de nekem ez nem megy. Olyan cuki a hangja.



2017. okt. 22. 15:33
 1/10 anonim válasza:
Én nem foglalkoznék vele. 17L
2017. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat xd en se goglalkozbek vele ha eltudnam felejteni de mar annyiszor probaltam ,hogy mar belefaradtam ugy h elfelejtsem ugy h inkabb teszekk erte h megszeressen
2017. okt. 22. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is.Ő 9.-es, én 7.Én írnék a helyedben, lehet Ő is csak arra vár.Veszíteni nem fogsz vele szerintem.De semmiképpen se nyomulj! :) 13/l
2017. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Öld meg magad inkabb dik
2017. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezért bebunkozott akkor nem is voltál neki fontos , hagyd ,elfelejteni nem fogod tudni ,de idővel már semmit sem fogsz érezni iránta ,max a nevét fogod akaratlanul ismételgetni a fejedben :/ ,de hát azt csinálsz amit jónak látsz :)
2017. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat irtam neki..es nem lett a legjobb vege mert most veletlenul beraktam egycsoportba es egybol kilepett meg irtam neki h mizu de nem valaszolt pedig elerheto volt..szival most nem tudom mi lenne a teendom
2017. okt. 25. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez csak egy kilencedikes gyerek. Jó, te persze fiatalabb vagy. Tudok adni néhány tanácsot, 5 éve én is voltam kilencedikes :)
2017. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hat az egyik baratnom mindent elrontott

Rairt a fiura h irjon mar vissza es teljesen besertodott es vissza se ir😭😭

2017. okt. 26. 09:40
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja es persze osszevesztunk es azt mondta h nincs kedve hozzam
2017. okt. 26. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Figyelj.. Nincs a francot kedve. elmondom az őszintét. Fogta.. kiverte és elment a kedve és ezt írta. Aztán fél órával később már másképp gondolta. Ennyi. Ismerem a fiúkat én is nemrég az voltam sajnos így megy. Ha jól nézel ki nincs olyan, hogy nincs kedve. Ez az igazság. A barátnőd meg ne irkáljon már rá senkire, sőt mondjátok már meg mit kerestek 12-13 évesen közösségi oldalon?
2017. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!