Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy beleszerettem a lány barátomba? 17/f

Figyelt kérdés
Az osztalytarsam egy nagyon szép lány. Ő a legjobb barátom. Igazából nekem meg neki is más tetszik. A legtitkosabb dolgait is velem beszéli. Minden bánatunkat egymásnak öntjük ki és nagyon szeretem hogy van nekem ilyen barátom. Igazából sose néztem rá úgy mint aki tetszik de amikor megolel és érzem a fantasztikus illatát teljesen megváltozik minden.
2017. okt. 22. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírásodból leszűrve ez testvéri szeretet.

Szerintem nem szerettél bele, nekem is van ilyen csaj, baromi jó illata van amit közöltem is vele, mégsem vagyunk szerelmesek mert ő erre én arra :)

2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem szerettél bele. Nagy kár.

Van még kérdésed az egyértelmű érzelmeidről?

Ha gondolod elmondhatom neked azt is hogy ki az akibe beleszerettél, egy másik csaj, tudod az a bögyös.

2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak legeslegjobb barátok vagytok. :) Kívánom, hogy ez a barátság még nagyon sokáig tartson!
2017. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en is kb igy voltam de aztan rajottem hogy tetszik es hogy neki hiaba tetszik mas ha en jobb vagyok nala en fogok neki tetszeni.ugyhogy elkezdtem egyre tobbet lenni vele , flortolni meg ilyenek . es aztan amikor mar ugy ereztem ,hogy eljott a pillanat megcsokoltam.ez 3 honapja volt. a masik srac nem tudom mennyire tetszett neki az elott de most mar biztos elfelejtette.
2017. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!