Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb barátnőmbe? 18/F

Figyelt kérdés
Ezt a lányt már szinte 2 éves korom óta ismerem. Nagyon sokat voltunk mindig is együtt. Most is nagyon sok közös programunk van és ő szinte az egyetlen személy akiben megbízok. Mindig ott volt mellettem ha kellett, és én is próbáltam segíteni neki mindig. Pár hónappal ezelőtt elkezdtem máshogy tekinteni rá. Rájöttem hogy az egyik legszebb lány akit valaha láttam. A stílusa az már eddig is tetszett nekem. Azóta már az is feldobja a napomat ha rám mosolyog vagy megölel. Életemben először lettem igazán szerelmes. De sajnos nem merem elmondani neki. Félek hogy a barátságunk tönkremegy emiatt, vagy hogy ő csak barátként tekint rám. Mit csináljak? Ti mit tennétek?

2017. okt. 15. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak határozottan, mondd meg neki. Én is így voltam vele mikor ő is szeretett engem és nem mertem lépni majd jól elcsesztem szóval neked hajrá 18/f
2017. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj egybol elmondanod,tehetsz néha kétértelmű megjegyzéseket es várd meg hogy reagál rá. Pl.: mondd neki,hogy nagyon csinos ma vagy szép vagy ilyesmi
2017. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok.Meg annyi h sztem azért ne mondd el eloszor,mert ha o barátként tekint rad,egybol friendzonolni fog.Inkabb próbálj meg benne érzéseket kelteni es utalj ra néha h te nem csak barátként tudnál funcionalni es hagyd elgondolkodni ezen,ne torj ajtostol a hazba. 18/L
2017. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2017. okt. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsotokat, és próbáltam neki ma bókolni, de ilyenkor csak mosolygott egyet vagy azt mondta, hogy kedves vagy, vagy egyszerűen csak beszélt tovább.
2017. okt. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!