Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély? Lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sűrűn szoktam találkozni egy nálam két évvel öregebb fiúval. Tudni kell róla, hogy egy nagy jóképű,kedves és tisztelettudó emberről beszélek. Bevallom nekem azért eléggé tetszik. Viszont nagyon visszahúzódó és érzékeny is. Manapság mindig nézi a képemet ismerősnek is jelölt.amikor meglátom nagyon ideges leszek és nem tudok beszélni sem. Van aki azt mondta szokott engem távolról figyelni is. Szerintetek tetszhetek neki?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 23. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem techecc neki
2017. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy nézi a képedet?

Sztem bejösz neki... Te is küldtél jelet neki?

Valakinek lépnie kell! Ha nem akarsz várni és nagyon tetszik, akkor próbálj valahogy kezdeményezni! Pl odamész beszélgetni, vagy ha összeakad a tekintetek, akkor mosolyogj rá...

Vagy a legkönnyebbik megoldás: facebookon beszélgetni...

2017. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát onnan "tudom", hogy már többen is mondták nekem. Én próbálnék kezdeményezni viszont nem tudok. Sajnos én sem vagyok nagyon a szavak embere. Sajnos viszont nem is egy suliba járunk így aztán még kevesebb rá az esély, hogy beszélgessünk.
2017. okt. 23. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogykt szeretnél!

Addig várhatsz, amíg nem lép a srác, lehet hónapokig vagy akár év...

Facebookos beszélgetést tudok most neked ajánlani...

2017. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy így segítetek és igazatok is van. Jobb lesz ha én írok neki. De hogy kezdjem? Mit írjak neki először? Őszintén szólva ez nekem nagyon új még.
2017. okt. 23. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szia!

Nagyon szimpatikus vagy számomra, van kedved megismerni?"

...

kezdésnek így jó lesz. Aztán attól függ hogyan reagál, ha minden oké akkor bemutazkozol, mesélsz pár dolgot magadról, stb... Menni fog!

2017. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vsak tudod kisvárosba lakom. Itt nagyon gyorsan terjednek a hírek. És attól félek,ha balul sül el mindenki ki fog nevetni és még őt is elvesztem.
2017. okt. 23. 21:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod kisvárosba lakom. Itt nagyon gyorsan terjednek a hírek. És attól félek,ha balul sül el mindenki ki fog nevetni és még őt is elvesztem.
2017. okt. 23. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy...

Akkor add fel ennyire béna ne legyél már.

Az élet csak 1 van.

...

2017. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Minden efajta gátlásomat férre kell tennem.
2017. okt. 24. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!