Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Udvarlás - nyomulás. Elhívhato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlás - nyomulás. Elhívhatom-e egyből randira?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves fiú vagyok, és van a sulinkban egy lány, aki most tetszik nekem. Nos abban kérnék segítséget, hogy elhívhatom-e randira úgy hogy csak látásból ismerem?

A tapasztalataim eddig nem sikeresek ismerkedésben, habár sose utasítottak vissza, elég durván megaláztak párszor (volt, hogy a harmadik randi előtt 10 perccel szólt a lány, hogy nincs kedve velem folytatni ezt, pedig szerintem minden jól ment, figyeltem rá, de nem ez a lényeg)... Még a nevét se tudom a lánynak, olyan keveset látom, ráadásul szünetben sem tudnék odamenni csak ritkán, és akkor is egy-két percre.

Köszönöm a tanácsokat előre is! :)



2017. okt. 24. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Helloo. Hát szerintem mindenképpen először csak beszélgetned kellene vele, nem egyből randira hívni. Használd ki azokat a pár perceket. Az én barátom is a suliban vett észre, azt se tudta ki vagyok. Vele a suliban beszélgettem a szünetekben, csak pár nap után hívott randira, mikor tudta, hogy nem közömbös számomra.:)

18L

2017. okt. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, a mostani lányok mit szeretnek, én nem lennék szívbajos: ha tetszik, hívd el, annyi a lényeg, hogy ne azt mondd, ez randi lesz, hanem kérdezd meg, hogy szeretne-e ismerkedni.

A durva megaláztatásokról, amik értek: tudom, hogy tapasztalatlanként minden az ember szívére hat, ezért rossz szándék nélkül mondom, hogy ezek a dolgok nem durvák, hanem aranyosak, és semmit nem fognak számítani pár éven belül.

Csak bátran.

2017. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!