Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nincs esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem és tudom hogy én is tetszettem neki. Csak az a baj, hogy talizni akart velem, de én megijedtem és programom is volt pont akkor, így elutasítottam. Azóta alig ír, ráadásul azóta össze akar jönni egy évfolyamtársammal. Nagyon bűntudatom van hogy elrontottam, de félek elmondani neki hogy mit érzek, mert szerintem elutasítana. Mit tegyek szerintetek?

Aki segíteni szeretne írhat privátot is, ott részletesebben is leírhatom. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

14/l (tudom hogy fiatal vagyok a pasizáshoz, de az életben először kőtödök ennyire egy fiúhoz)



2017. okt. 27. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan srác, aki egyből azután, hogy elutasítottad, már egy másik csajt akar felszedni, nem hiszem, hogy téged szeretett, max a hátsódat, ha őszinte akarok lenni.

Felejtsd el, nem érdemel meg.

2017. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen igazad van sokkal jobbat kaphatnék nála és tudom is ezt, de nagyon nehéz elfelejteni.
2017. okt. 27. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval.

Úgy tűnik neki csak egy 'barátnő' kell, nem pedig te. Bárki jó neki, csak megfeleljen az ő elvárásainak.


Nem kell sokat aggódni, hip-hop túl leszel rajta. Valószínűleg sok ilyen lesz még.

Utána egyszer meg jön valaki akinek belenézel a szemébe és a saját nevedet is elfelejted nemhogy az előző udvarlóidét.


Csak nyugi, még előtted az élet.


20L

2017. okt. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Igazatok van mindkettőtöknek. El fogom felejteni előbb vagy utóbb.:)
2017. okt. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!