Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vonzhatnám be a szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzhatnám be a szerelmet? Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Eddig még csak 1 barátom volt(2 éve),nem is zavart hogy nincs senkim..De mostmár eljutottam arra a pontra hogy nagyon szükségem lenne egy társra,valakire akihez odabújhatok!Nem tartom magam szépnek,viszont csinosnak csinos vagyok(vékony derék ,de van cicik,fenekem)

Hogyan vonzhatnám be a szerelmet?



2017. okt. 28. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Csakra tisztitással...na de most komolyan, ha beakarod vonzani nem fog sikerülni (ha sikerül is szar kapcsolat lesz belőle), mert erőszakosan akartad...és ezt is fogja tükrözni a kapcsolat nem téged.


Attól, hogy szép vagy van szép derekad,cicid,feneked azáltal még nem vagy egyedi...lassan minden csaj ilyen :D

Mindenki azt kapja amit ad, te lehet azt hiszed magadról hogy ideális pár lennél de nem mindenki gondolja igy.


ez csak személyes vélemény: én ilyen felszintes gondolkodású lányba szerelmes nem tudnék lenni, max szexuálisan kivánnám meg ezáltal ő sem lenne szerelmes max azért maradna velem, mert nincs más jobb...és én is.


de valakinek pont ez a nyerő...szerintem az van, hogy nehezen adod magad, és ami a többi lánynál is probléma hogy kapni akar a legtöbb de adni viszont nem tud...csak várja sült halat :).


A szerelem nem egy kis dolog, nekem még mindig nem jött el pedig 25 éves vagyok és sok kapcsolatom volt..leginkább rosszak, mert olyan felszines voltam mint te is, de volt sok olyan barátnőm mint te...kívülről nézve egy szép de felfuvalkodott nőt láttam benne, amig a saját szépségeddel vagy elfoglalva...hogyan lennél tisztában mások VALÓS igényeivel?


tanulj még :) keress valakit, de vigyázz mert könnyen kihasználható vagy.

2017. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!