Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam vele de nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de nem tudok túl lépni mi legyen?

Figyelt kérdés

SZiasztok szakítottam a barátnőmmel mert voltak családi okok nálam és emiatt rossz kedvem volt és nem mondtam ell neki

Ő pedig megharagudott

De azt mondta szeret csak neki ez így nem működik

Csak én szerintem gyerekes a viselkedése?


2017. okt. 29. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk. Az Ő VISELKEDÉSE gyerekes? TE szakítottál vele azért, mert CSALÁDI GONDJAID VOLTAK. Ez szerinted korrekt?


Egyébként meg pontosan ugyanez volt velem 2 hete. En volnék a lany. Nagyon fajt, ahogy viselkedett velem, ezért időt kertem. De a srác másnap szakított velem... Az igaz, hogy en is mar meg akartam tenni, mert nem akartam megkockáztatni, hogy ujra meg ujra megbánt, de attól meg nagyon szeretem őt, es 2 hét után semmit sem felejtettem el belőle...


Annak, hogy nem akartam újrakezdeni a háttere, hogy volt mar egy kapcsolatom, ahol visszafogadtam a fiut es nagyon bunko lett, iszonyúan mely sebet hagyott bennem. Amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt, es mindketten csak szivtunk benne.

2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam ő velem!
2017. okt. 29. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Amm milyen én is így vagyok

Én bántom megőtt de nem olyanokat mondok neki ammi nagyon

dúrva inkább ilyen semmieneket

És a barátaim is azt mondják hogy gyerekes a viselkedése felkénne nőnie

Velem is ez volt először azt mondta csak szünet aztán csak mellé beszélés volt mondta neki ez már nem megy bármennyire is szeret

2017. okt. 29. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát persze hogy ő szakított es “véletlen” leírtad több helyen is... 😉
2017. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy hidd ell de lehet jobb lenne ha én dobtam volna ki :D
2017. okt. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!