Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el? Nagyon magam alatt vagyok és mindenről csak ő jut eszembe. Szeretem.

Figyelt kérdés

A barátom szakítani fog velem szerintem. Nem voltunk sokáig együtt, másfék hónapig. De annál intenzívebb, hevesebb volt a kapcsolatunk. Messze lakunk egymástól, de találkoztunk amikor tudtunk és rengeteget telefonáltunk. Együtt terveztük az életünket. Nagyon szeretett, olyan dolgokat mondott/írt nekem, ami konkrétan minden lány álma, amikor találkoztunk akkor is olyan csodás időt töltöttünk el együtt, hogy arra nincsenek szavak,hogy leírjam. Elérte, hogy fülig belé szeressek. Nekem ő volt az első igazi szerelmem, a szüzességemet is neki adtam. Fülig szerelmesek voltunk egymásba. Két hete viszont részéről megváltozott valami. Ő maga sem tudja, hogy mi, talán az, hogy rájött, hogy én sem vagyok hibátlan, mert hibáztam egy nagy dologban. Akkor megváltozott benne valami. És erre most jött rá, amikor most is hibáztam. Azt mondta, hogy nem tudja hogy mit érez irántam. Nem szakított, azt mondta hogy kér egy kis időt, hogy rendezze magában az érzelmeit, mert fogalma sincs hogy mit szeretne. Nagyon megijedt, de azt mondta hogy szerinte nem szeret annyira, amennyire egy párkapcsolatban kéne. Szerintem szinte biztos, hogy fog szakítani. Mi voltunk a tökéletes páros. Rengeteg mindenben hasonlítottunk egymásra, hasonló életmeglátás, érdeklődési kör, az ízlésünk is szinte ugyanolyan minden téren. Pont annyiban különbözünk, amennyire kell. Én iszonyatosan szeretem és már most is végigsírtam az egész tegnapi napot, pedig nem mondta ki. Én elhittem és szeretném vele leélni az életemet. Lelkileg összeroppannék ha most szakítana velem. Őrülten szerelmes vagyok belé. Mindenről csak ő jut eszembe és ilyenkor mindig a sírógörcs kerülget. Elmeséltem a történetet már 3 embernek, nem lett könnyebb. Csak ezen kattog az agyam. Mit csináljak hogy elfelejtsem? A zene nálam nagyon meghatározó, sokat segített már...hallgathatnék azt is, de arról is csak ő jut eszembe, mert a zenei ízlésünk is 100%-ban megegyezik. Azt hittem ő lesz az én párom örökre, a lelki társam, az én mindenem. De csalódnom kell és úgy érzem hogy soha nem fogok mégegy olyat találni, mint ő.

18/L



2017. okt. 30. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyj időt magadnak meg neki is. nem megy egyik percről a másikra.
2017. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem időt adni mindkettőnknek,én nagyon igyekszem... De addig beleőrülök, mert nem tudok semmi másra sem koncentrálni. Mit tehetnék?
2017. okt. 30. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz semmit tenni. Várni kell, és nem hívogatni a másikat, hogy neki is legyen ideje átgondolni a dolgokat.
2017. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem keresni... Aránylag négy is, de nagyon rossz :( Meddig adjak neki időt? Én adok neki, csak félek hogy beleőrülök :(
2017. okt. 30. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ameddig ő nem jelentkezik. Muszáj kivárnod ha komolyan gondolod vele.
2017. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsónak igaza van.. Én is kb a te cipődben járok. Első igazi szerelem, nagyon sokat beszélgettünk és ő is időt kért gondolkodni. Nálunk 4 hónap lett ebből (hátra van még másfél). Nagyon de nagyon szeretem és csak vele tudom elképzelni a jövőmet. Nálam 2 és fél hónap kellett hozzá, hogy tudjam uralni a gondolataimat, emlékeimet róla. Addig kb minden nap elszomorodtam mikor eszembe jutott és hogy nem beszélhetek vele. Viszont ami nálam megoldást jelentett az az volt, hogy csomó más ismeretségi körömben lévő emberre ráírtam és őket kérdeztem, hogy velük mi van mostanában. Számomra is meglepő volt milyen mértékben kinyíltam és el tudom foglalni magam. Ettől még ugyanúgy (ha nem jobban) szeretem azt a lányt (16 éves, én 20), viszont meg kellett tanulnom tőle függetlenül is boldognak lenni. Nem mindig megy most se, de sokkal-sokkal jobb, mint eleinte volt. Sok sikert a továbbiakban, ha érdekel még valami vagy akármi van írj privit nyugodtan; próbálok segíteni ahogy tudok.
2017. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írok egy privát üzenetet. :)
2017. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!