Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már több mint egy éve ismerjük egymást. Nekem a kezdetektől fogva tetszik, amióta ismerem minden nap gondolok rá. Többször is írogattunk facebookon és nekem úgy tűnt, hogy bejövök neki(egyébként egy visszahúzódó lányról van szó, nem az a fajta aki minden fiúval úgy viselkedik mintha a pasija lenne).Két napja ráírtam és bevallottam neki hogy tetszik, Erre ő azt írta vissza hogy beszéljük meg suli után, és hogy mostanában nem szeretne kapcsolatot, de szívesen beszélget velem.

Most ezt akkor vegyem elutasításnak vagy még van remény?

Előre is köszi a válaszokat!


2017. okt. 30. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Nálam ugyanigy van csak nekem a fiu irta azt h nm akar tobb kapcsolatoten nm akarlak bantani de nekem mindig azt mondtak h soha ne add fel de nalam nincs remeny o konnyen lemond rolam de en nm tok figyelj sztem. Add fel mielott megjobban kotodni fogsz hozza de ez csak az en tanacsom!
2017. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!