Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom megváltozott. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na az elejéről kezdem.

Minden jó volt, mikor összejöttünk nevettünk, hülyéskedtünk, jól elvoltunk. De kb.olyan 1 hónap múlva furcsa lett. Nem mosolyog rám, pedig régebben mindig mosolygott rám. A barátaim is mondták nekem, hogy mintha "depizne". Nem nagyon szól hozzám csak néz és ölelget, de ez is így volt eddig.. Csak most furábban.. Mintha kényszerből molyogna rám.


Ezen a héten 2x bántott meg. 1. Beszélgettünk és csak úgy feljött az egyik mondatba az én évfolyamtársam. És mondta, hogy honnan tudok ilyeneket róla stb.. (Mert mikor még nem ismertük egymást a párommal, akkor beszélgettünk). Utána elővettem a telefonomat ez miatt, hogy ilyeneket állít rólam és elkezdtem telefonozni. Nézni akarta, hogy mit csinálok, de én nem engedtem neki, mert kiakasztott. Mondta erre, hogy biztos, hogy azzal a fiúval beszélgetek. Utána elmentem tőle és ő csak elkezdett telefonozni. Nem jött utánam semmi.. Egy idő múlva visszamentem hozzá és megmutattam neki, hogy mikor beszéltem azzal a fiúval utoljára és akkor egy hónapja beszéltem vele. És mondta erre, hogy most töröltem ki a beszélgetéseket. De azt mondta, amiket mondott az mindet csak hülyéskedésből mondta. Utána kikisért a buszmegbe és mondtam neki, hogy szeretem és erre is az volt a válasza, hogy nem. (Vagyis nem hiszi el azt hogy én szeretem). Na igen. Ilyenkor akadtam ki teljesen.. Mikor felnéztem rá, mikor ezt mondta nekem, akkor utána mondta nekem, hogy ezt azért elhiszem.. De akkor sem kéne ezzel hülyéskedni.. De ezt megbeszéltük és mondta, hogy nem fog ilyeneket mondani.

2. Kint voltunk a parkba a a barátnőimmel. A barátomnak volt még egy órája ezért később jött ki. 4 en voltunk kint és az egyik barátnőmmel elmentünk kicsit messzebbre beszélni és mikor megláttam a barátom, hogy jön, akkor hülyeségből így bújkáltunk előle. De olyan fel perc mulva elojottunk. Kérdezi, hogy miert bujok el elole. Mondta a barátnőm a barátomnak, hogy majdnem nekimentem egy pasinak mert annyira futottam. És erre mondja a baratom, hogy ő miatta futottál? Mondom erre, hogy nem. (Nem tudtam semmi mást mondani erre) Elkezdi a baratom: "Cica, te megcsalsz engem" Na igen.. Ilyenkor volt az a pont, mikor elegem lett és kiráncigáltam magam a karjai közül és megmondtam neki, hogy hagyjon békén.(ez után is csak azt mondta, hogy csak szívni akarja a vérem) És megfogadtam magamnak,

hogy nem fogok utána szaladgálni. Majd ő. Utána leültünk a barátnőimmelegy másik padra és a fiúk elmentek hülyéskedni a park másik felébe. Egy idő múlva odajöttek hozzánk és elkezdett így "törődni" velem. Fogdosta a vállamat, csókolgatott stb.. Utána direkt felálltam és elmentünk azért is a lányokkal. A barátnőm pasija odajött hozzánk olyan 5 percen belül, de az én barátom csak akkor, mikor már menni kellett a buszhoz (akkor kb. 1 órán át nem jött oda hozzám). Mentünk ketten a buszmegbe. Nem szóltunk egymáshoz. Vártuk a buszt és csak néztük egymást és egyszer megölel, megcsókol. És ennyi. Másnap reggel odajött hozzám és adott egy csokit, mert akkor voltunk 50 naposak. És megöleltük egymást volt piszi puszi meg minden.. És elkezdem neki, hogy nincs harag? És mondta, hogy nincs. Leültünk és csak úgy néz rám olyan semleges fejjel és olyan 10 perc múlva elkezdi, hogy jobbat érdemlek nála.


Mostanába nem mosolyog/nevet csak ha tényleg olyan butaságokat csinálok. Már beleépítette a chat beszélgetésünkbe ezt: "hat ja". Ilyeneket soha nem írt. Mindig láttam így az írásán, hogy mennyire szeret, de most csak ilyen sima mosolygós smiley-kat küld néha. Mintha nem nagyon érdekelné, hogy írok neki. De mondja, hogy szeret. Foglalkozik mindig velem szünetekbe is a mai napig.

Holnap jön le hozzám.


2017. nov. 10. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapból már most lélegeztetőgépen van. Ez így nem normális. Ott kéne hagyni, ha ilyen cirkuszolós típus.
2017. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
76%
Szia! Hogy oszinte legyek nekem ilyen sokaig tarto kapcsolatom meg nem volt de ilyenkor amikor ilyeneket csinal en arra tippelek hogy csak belegondol hogy mivan akkor ha elveszithet. Szerintem csak szimplan felt mert azt hiszi hogy nem eleg jo hozzad :)
2017. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!