Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit vagy ne eroltessem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nem rég óta beszélek facen és tegnap találkoztunk. Elbúcsúzásnál zavaromban annyit mondtam, hogy remélem még találkozunk ő meg azt mondta, hogy majd meglátjuk. Este ráírtam és beszéltünk egy kicsit, de most már reggel óta nem ír pedig fent van.. Szerintetek írjak neki? Félek mert nem akarok nyomulósnak tűnni... 16/l
2017. nov. 11. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Este is te írtál rá, szerintem most ne te írj neki.

Az is lehet, hogy a talin csak túlságosan izgult, most meg össze van zavarodva.

De az is lehet, hogy nem akar tőled semmit. Majd kiderül, szerintem most várj vele.

2017. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik, akkor majd megkeres, addig ne csinálj semmit.
2017. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké várok vele, aztán ha holnap se ír lehet én fogok... Igazából fogalmam sincs, hogy akar-e valamit. Csak nem akarom, hogy az legyen hogy nem beszélünk és egy idő után elfelejt.
2017. nov. 11. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a "hát majd meglátjuk" kicsit úgy hangzik, hogy nem akart megbántani, de amúgy inkább nem.
2017. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es: annyit sem mondott hogy "majd meglátjuk". Így írta le a kérdező :)
2017. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi én olvastam félre, látszik hogy be van gyulladva a szemem 😂 sorry :)
2017. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma írtam neki, és normális volt. Ahj szeretnék vele találkozni, de nem merek lépni, mert nem akarom magam beégetni:(xd
2017. nov. 12. 13:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem lett igazából semmi, mert kiderült hogy más tetszik neki... Azóta egyszer láttam, de egyből elmentem, mert a szívem megszakadt:( De nem baj! Majd talán lesz más is:D
2017. dec. 4. 16:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta összejött egy lánnyal hát sok boldogságot nekik!xd Egyébként szoktuk egymást látni meg ilyenek. De majd lesz más srác.
2017. dec. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!