Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy Pedofil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy Pedofil vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért a 12-16 éves lányok tetszenek. :( A (17, 18, 19..) határ eset.. Nem tudom, hogy miért, de valamiért csak ők vonzanak.. Annál fiatalabb lányokra nem, tehát csak a 12, ami még Maximum belefér.. Most akkor Pedofil vagyok? :( Nem feküdtem még le kislánnyal, tehát nem követtem el bűncselekményt. Csak szimplán tetszenek, vonzanak külsőre. Velük jobban kijövök valamiért, ezért keresem a társaságukat, de ők folyton elutasítanak.. :(

2017. nov. 12. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2017. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
21
2017. nov. 12. 10:51
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha a 14-15-öt jelölted volna meg alsó korhatárnak, akkor semmi gáz, de 21 évesen 12-13 az eléggé.
2017. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó. :) Tudom.
2017. nov. 12. 10:55
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Még jó hogy elutasítanak. Hagyd őket békén- és a tizennégy is gáz a te korodban. Attól hogy valamelyik parlamenti vén kecske általános iskolásokat akar dugni, és ezt törvényileg is átvitte, még nem lesz kevésbé rossz ha felnőttek gyerekeket akarnak kihasználni.
2017. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem pedofil, azt hiszem hebefília ennek a neve, de nem vagyok otthon a témában. Amíg nem teszel semmit a vágyaid kiteljesedéséért nem ítélkeznék, de ne hangoztasd. :)
2017. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

A pedofília a serdületlenek iránti nemi vonzódást jelenti, azaz aki pedofil, az egy kerekedő mellű 13 évesre már nem fog ránézni.

A megrontás meg más dolog, bár sokan szeretik összekeverni a pedofíliával.

Nem, nem vagy pedofil, de ha az lennél, akkor se lenne probléma, ha a törvényt betartanád.

2017. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, senki sem lehet tökéletes. Mindenkinek vannak hibái. Az, hogy te a 12 éves kislányokhoz is vonzódsz, az alapvetően nem olyan nagy gond, ha magadban tudod tartani és nem rontod meg őket.
2017. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez efebofilia ami azt jelenti, hogy vonzónak találsz serdülő korú gyerekeket, viszont ellent tudsz nekik állni. Ha viszont kapcsolatot is akarsz és le is fekszetek, az kiskorú megrontása. Ha viszont nem serdülő, hanem tényleg kis gyerekekre buksz akkor pedofilságról beszélünk
2017. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Már feküdtem le lánnyal.. 15-évessel, de ő már nem volt szűz. Ez sem most volt, hanem már vagy 2-éve.
2017. nov. 12. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!