Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy Pedofil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy Pedofil vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért a 12-16 éves lányok tetszenek. :( A (17, 18, 19..) határ eset.. Nem tudom, hogy miért, de valamiért csak ők vonzanak.. Annál fiatalabb lányokra nem, tehát csak a 12, ami még Maximum belefér.. Most akkor Pedofil vagyok? :( Nem feküdtem még le kislánnyal, tehát nem követtem el bűncselekményt. Csak szimplán tetszenek, vonzanak külsőre. Velük jobban kijövök valamiért, ezért keresem a társaságukat, de ők folyton elutasítanak.. :(

2017. nov. 12. 10:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
És ha nem volt szűz? Más is rájött hogy elég buta az a a lány...
2017. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azóta már 17-éves.. Rengeteg fiúja volt.. Engem meg kihasznált. Csak a pénzemért volt velem, aztán mikor egy vagyont költöttem rá, egyből dobott.
2017. nov. 12. 15:15
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy pedofil, nagyon sok férfinak tetszenek a nagyon fiatal lányok. Nekem is.


Nem kell ezen görcsölni, a lényeg a felelősségteljes, egyenrangú emberek közötti, legális kapcsolat.

Ha ez teljesül, akkor nyugodtan járhatsz 14+ lánnyal.

2017. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
És az egyenrangún van a hangsúly. Ami egy gyerek sosem lesz egy felnőttel.. engedjen meg bármit a törvény.
2017. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Igen, de egy tini lehet egyenrangú egy fiatal huszonévessel.
2017. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan hogy lehetne? Abszolút más gondolkodás, kiszolgáltatott helyzet, tapasztalatlanság a felnőtthöz képest. Egy tini nem lehet egyenrangú egy felnőttel, ez egy pillanatig sem lehet kérdéses.
2017. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%
16-os, ha egy picit árnyaltabban gondolkoznál, belátnád, hogy lehet. Mivel nem egy ütemben fejlődnek az emberek, ha a fiatal felnőtt kicsit éretlenebb, a tini pedig érettebb az átlagnál, akkor máris egy szinten vannak.
2017. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%
Akkor azzal a felnőttel komoly bajok vannak. Ettől függetlenül: Baromi etikátlan ha egy felnőtt egy manipulálható GYEREKKEL kezd, ugyanis higgyenek bármit magukról a tinik, főleg a 12-15 éves korosztály, mégy gyerekek. Az meg már nagyon komoly baj ha egy húsz évesnek egy tizenkét éves pici partner. Soha nem tűrném el hogy húsz éves lebzseljen a tizenkét, de még a tizenöt éves gyerekem körül sem.
2017. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
*még
2017. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
Sarkítasz. Amiről én beszélek, ott nincs manipuláció, mert érettségben egy szinten vannak. Pl. egy 15 éves és egy 20 éves. Simán előfordul.
2017. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!