Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy Pedofil...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy Pedofil vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért a 12-16 éves lányok tetszenek. :( A (17, 18, 19..) határ eset.. Nem tudom, hogy miért, de valamiért csak ők vonzanak.. Annál fiatalabb lányokra nem, tehát csak a 12, ami még Maximum belefér.. Most akkor Pedofil vagyok? :( Nem feküdtem még le kislánnyal, tehát nem követtem el bűncselekményt. Csak szimplán tetszenek, vonzanak külsőre. Velük jobban kijövök valamiért, ezért keresem a társaságukat, de ők folyton elutasítanak.. :(

2017. nov. 12. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%

Sarkitok? Meglehet. De akkor sincsenek egy szinten. Ha egy családban e elfogadható, úgy gondolják elnézik hogy a kamasz gyerekük körül egy felnőtt férfi van, legyen. Az ő dolguk ha hagyják. Én nem tűrném, mert ez a gyerek kihasználása a szememben.


Ismerek is ilyen családot akik szerint ez rendben van. A tizenöt éves lány a múlt hónapban szült.

2017. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22%

Dehogyis vagy pedofil. Azok betegesen a fejletlen gyerekekre indulnak be.

Nekem volt egy 13/fél éves lánnyal kapcsolatom, nem vertük nagy dobra a közvélemény miatt és titokban kellett tartanunk. A korom pedig inkább nem árulom el, olyan harmincas voltam akkor.

2017. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó.. Mi annak a lánynak a neve? Szívesen megismerném!
2020. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én felemelném a korhatárt 16-ra és ahhoz viszonyítva egyáltalán nem problémás. Egy barátom esetében párjával 16 és 32 évesen jöttek össze, 16 éven át együtt voltak.
2023. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!