Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok egy szerelmes levélhez?

Figyelt kérdés

Nem egy nyálas fajtára gondolok, hanem egy őszinte, és hosszabb levélre. Vagy manapság biztos, hogy ezért kinevetnének?

17/L


2017. nov. 12. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem rossz emlékek jutnának róla eszembe. :P De az enyém szélsőséges eset, én örülnék neki ettől eltekintve, kicsit cringe, de ettől aranyos. :D
2017. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha már ismernénk egymást és randiznánk vagy együtt lennének, én meghatódnék.

De ha azt se tudnám ki vagy,vagy váltottunk valaha két szót, akkor jól meglegyezné az egomat, viszont az ilyen "távolról a nyálamat csorgatom egy srácra" típusú lányokat messziről elkerülöm,mert nekem nem nőies ha egy lány udvarol.

2017. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de szerintem ez a körülményektől függ, meg magától a srác személyétől is.
2017. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez ember függő. De szerintem nem nevetnének ki. Én személy szerint aranyosnak találnék egy szerelmes levelet.


17/F

2017. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem lányként van rossz emlékem ezzel kapcsolatban... Nálam nem jött be :D
2017. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne. F/18
2017. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:

Teljes egeszeben ember fuggo. Lattam mar olyat, hogy egy lany odajott az osztalyunk ele es randira hivott egy sracot. Na az eleg eros nyitas volt, de naluk bevalt.

A levelet koztes utnak tartom, se nem tul nyomulos (bar a fogalmazason sok mulik), se nem tul lightos.

Szemely szerint arany keretbe foglalnek egy ilyen levelet, de lehet, hogy masok kevesbe ertekelnek a dolgot. Probald ki, veszteni valod ugysincs.

2017. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádnám, aranyosnak gondolnám.

Ha ez miatt kiröhögne téged az illető és nem venne komolyan, akkor ebből már megtudnád hogy nem érdemes vele bármit is kezdened. Ha pedig komolyan venné és örülne, tökéletes a helyzet.

2017. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki írná nekem xD
2017. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!