Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből szakítás lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik jó baratnom, es az egyik kozeli fiubaratom nyar vegen jottek ossze. De meg nem volt semmi koztuk! Se csok, se kezenfogva jaras. Semmi. Jovohet szombaton fog kiderulni hogy szakitas lesz e ebbol,vagy sem,mivel a lany irta a fiunak,hogy beszelni szeretne vele. Es hogy ez nagy kihatassal lesz a kapcsolatukrw,rossz ertelemben. Ezt mondta a lany,de en a fiuval beszelgetek kozben,hiszen az egyik legjobb baratom,es nyilvan beszelunk. A fiu odaig van erte,imadja,de nagyot csalodott a lanyban,meg ilyenek. En kezdek kicsit tobbet erezni,a fiu is talan,ez nem biztos. De az biztos hogy eddig sosem irt senkinek szivecsket a lanyon kivul,de nekem ir par napja,mindig ha olyan a helyzet. Meg a 😏huncut emojik is jonnek es a 😉kacsintosak is. Suliban is inkabb velem van, ha setalunk,inkabb lemarad,hogy tudjon velem beszelgetni. Es en ugy ertem,szeretem ot. Mennyire gaz a szitu,ha a lany dobja a sracot,es koztunk lesz valami? 15 evesek vagyunk mind.

2017. nov. 11. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Barátnő pasija mindig tabu, kislány
2017. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De a lany akar vele szakitani, es nem legjobb baratno,ismeros es barat kozott vagyunk

Miert ne? Akkor lenne szerintem gazos, ha a fiu szakitana vele

2017. nov. 11. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne tabu egy barát régi exe? Nem a tulajdona senkinek... Jó, rosszul eshet a barátnak, ha érez még valamit az exe iránt. De a normális embereket nem zavarná.
2017. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se tabu..
2017. nov. 11. 17:36
 5/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek tetszem a fiunak?
2017. nov. 11. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szemét dolog lenne de te tudod.

Én háromszor jártam úgy hogy egy barátommal jött össze a lány akit szerettem és padlón voltam.

2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha a lany dobja,mert mar nem szereti,akkor miert ne? Ez a szerelem,en nem kicseszni akarok vele
2017. nov. 13. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a kérdezővel értek egyet.
2017. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se olyan gáz,hát a lány dobta. Akkor miért ne?
2017. nov. 19. 19:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem jó, ha egy ilyen dolog akadályoz meg a szerelemben.
2017. nov. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!