Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes még próbálkoznom nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkoznom nála vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem de mivel nem egy suliba járunk, ezért viszonylag ritkán látjuk egymást. Szóval nemrég volt őszi szünet. Ezalatt végig beszélgettünk és nagyon jól elvoltunk, majd el is mentünk ketten kajálni ahol bár mindetten szuperül éreztük magunkat nem történt semmi. Egészen a szünet végéig, beszélgettünk minden nap hívásban is. Aztán jött a suli és mintha elvágtak volna valamit, minden megváltozott. Próbáltam vele beszélni de mintha csak zavartam volna ezért inkább letettem erről a dologról. Már 2 hete nem beszéltünk normálisan és nagyon hiányzik... Próbálkozzak még nála? Vagy csak idegesíteném?
2017. nov. 15. 20:16
 1/2 anonim válasza:
nem sértésből de szerintem ne nagyon probálkozz de ha probálkozol is akkor ne tul nyomulosan
2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Nekem legjobb barátnőimnek csak veszekedni van idejük most, iskolaidő alatt. És nem, nem viccelek. Én cserediák vagyok, Amerikában, nekem idom, mint a tenger. Jó, ha 2 hetente 1x tudok legalább egyikükkel beszélni. Hétvégén. Amúgy ha suliidőben keresem őket könnyen megesik, hogy elzavarnak, mert tanulni kell/házit írni.


Próbálkozhatsz. Csak ne menj át zaklatóba. Hagyj neki teret. Várd meg, míg válaszol, ne írja rá újból.

2017. nov. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!